Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Briedis un Glovackis aizvada atklātos treniņus pirms sestdien gaidāmās cīņas0


Mairis Briedis atklātajā treniņā.
Mairis Briedis atklātajā treniņā.
Foto: Ansis Ventiņš

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis un polis Kšištofs Glovackis otrdien tirdzniecības centrā “Domina” aizvadīja atklātos treniņus, kuros noraudzījās arī aptuveni divi simti interesantu.

Sestdien “Arēnā Rīga” supersērijas pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) pusfinālos tiksies Briedis ar Glovacki, kā arī amerikānis Endrū Tabiti un kubietis Juniers Dortikoss, kuri arī otrdien “Dominā” aizvadīja publiskus treniņus.

Briedis un Glovackis pusfinālā cīnīsies ne tikai par tikšanu supersērijas finālā, bet arī par prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu un par Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu.

WBC un WBO jostu īpašnieks Oleksandrs Usiks no Ukrainas nolēmis pāriet uz smagsvariem, tāpēc jostas kļuvušas vakantas.

Maira Brieža un Kšištofa Glovacka atklātais treniņš "Dominā"

“Supersērijas rīkotāji uz Latviju ir atbraukuši ar spēcīgu šovu un bokseriem, bet tas noticis, pateicoties tieši Latvijas publikai. Arēnā latvieši ir parādījuši pasaules līmeņa atbalstu, kas nav sastopams ne ASV, ne citur. Tikai Latvijā ko tādu esmu sajutis,” pēc treniņa pauda Briedis, kurš arī apstiprināja, ka ar veselību viņam viss esot kārtībā.

Otrdienas pasākumā Mairis publiski tika sveikts arī vārda dienā.

Saistītie raksti

Tikmēr Glovackis uzslavēja Rīgu, norādot, ka vecpilsēta esot skaista, kā arī pauda uzskatu, ka bokss Latvijā ir lielā cieņā.

“Domāju, cīņa ar Briedi būs skaista un lielisks šovs,” norādīja Glovackis.

Pašlaik 34 gadus vecais Briedis 26 cīņās guvis 25 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Tikmēr 32 gadus vecais Glovackis 32 cīņās izcīnījis 31 panākumu, no kuriem 19 bijuši ar nokautu.

LA.lv