Latvijā
Rīga

FOTO. Brīvības ielā Rīgā liels sastrēgums, remontēs tramvaja sliedes3


Rīgā šorīt lieli sastrēgumi Brīvības ielā pie Matīsa ielas krustojuma, 07.05.2018
Rīgā šorīt lieli sastrēgumi Brīvības ielā pie Matīsa ielas krustojuma, 07.05.2018
Foto – La.lv

Šorīt Rīgā, Brīvības ielā uzsākto remontdarbu dēļ jau pirms pulksten 9  veidojās lieli sastrēgumi virzienā uz centru – posmā no Tallinas ielas līdz pat Bruņinieku ielai iepretim Dailes teātrim, tā novēroja portāls “La.lv”. Tālāk satiksmes plūsma posmā no Bruņinieku ielas virzienā uz centru līdz Ģertrūdes ielai un tālāk virzījās jau atkal raiti.

Trolejbusi un autobusi stāvēja garā rindā Brīvības ielā, sākot jau no Tallinas ielas – pirms pieturas Matīsa ielā. Pasažierus izlaida no sabiedriskā transporta jau krietni pirms pieturas. Tāpat portāls “La.lv” novēroja automašīnu sastrēgumus Matīsa un Šarlotes ielās pirms krustojuma ar Brīvības ielu.

Kā vēstī ziņu aģentūra LETA, tad saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no šodienas, 7.maija līdz 14. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Matīsa ielā, tā informējusi Rīgas dome.

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti

Satiksme tiks slēgta 50 metrus garā posmā un virzienā no Brīvības ielas. Tiks ierobežota arī transportlīdzekļu satiksme Brīvības ielā pirms krustojuma ar Matīsa ielu – tiks slēgts labais un kreisais pagrieziens no Brīvības ielas uz Matīsa ielu. Ierobežojumi neattieksies uz tramvaju kustību.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas slēgtajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Veicot darbus nakts laikā, var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

LA.lv