Apbrīno

Bukmeikeri prognozē “Ugunsgrēka” jaunās sezonas notikumus 16

Publicitātes foto. Viens no populārākajiem seriāliem Latvijā ir “UgunsGrēks” daudzu sezonu garumā.

Populārā Latvijas seriāla “Ugunsgrēks” iepriekšējās sezonas detektīvfilmas cienīgo notikumu atrisinājums gaidāms jau pirmdien, 19. septembrī kanālā TV3. “Triobet” bukmeikeri paredz, ka visticamāk nogalināta tikusi ļaunā dvīņumāsa Sandija, kas novērtēta ar koeficientu 2.15 jeb 45% iespējamību.

Pašmāju iemīļotākā seriāla “Ugunsgrēks” 15. sezona noslēdzās ar asinsstindzinošiem notikumiem. Sezonas noslēguma sērijā dvīņu māsu Sandijas un Kristas naids ir kļuvis tik liels, ka Sandija pārģērbjas par savu dvīņumāsu un liek viņu brālim Dinam nogalināt miesīgo māsu, tomēr iejaucās Kristas aizstāvis Intars. Sezona noslēdzas ar kadru, kur redzama guļoša sadurta sieviete, ļaujot seriāla faniem vien minēt, kura no dvīņu māsām, Sandija vai Krista, ir sadurta un iespējams mirusi.

“Triobet” bukmeikeri ir uzskata, ka sadurtā māsa ir ļaundare Sandija, šāds iznākums novērtēts ar koeficientu 2.15 jeb 45% iespējamību. Taču iespēju, ka nogalinātā varētu būt arī Sandijas dvīņumāsu Krista, bukmeikeri novērtējuši ar līdzīgu koeficientu 2.25 jeb 40% varbūtību. Savukārt, zinot seriāla “Ugunsgrēks” veidotāju spējām negaidīti pārsteigt seriāla fanus, bukmeikeri uzskata, ka pastāv iespēja māsai atlabt, lai arī kura sezonas izskaņā tika savainota, ko vērtē ar koeficientu 5.00 jeb 15% varbūtību.

LA.lv