Latvijā
Kriminālziņas

FOTO. Cigarešu kontrabandists mūk no policijas ar visiem saiņiem0


Kontrabandas cigaretes.
Kontrabandas cigaretes.
Valsts robežsardzes foto

Šā gada 17.maijā Daugavpils novadā par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu aizturēts viens Latvijas pilsonis un izņemts 90 tūkstoši kontrabandas cigarešu, tā portālu “La.lv” informēja Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Kristīne Pētersone.

Ceturtdien, pārbaudot informāciju par cigarešu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, Vecsalienas pagastā kādas viensētas apkaimē robežsargi aizturēja kādu vīrieti ar vairākiem kontrabandas cigarešu saiņiem.

Aizturēšanas laikā 1988. gadā dzimušais vīrietis nepakļāvās robežsargu likumīgajām prasībām un mēģināja bēgt, taču nesekmīgi. Notikuma vietā tika izņemts 90 tūkstoši cigaretes “Премьер” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Saistītie raksti

Latvijas pilsonim par ļaunprātīgu nepakļaušanos robežsargu likumīgajām prasībām pēc LAPK 175.panta sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, kas pēc piekritības tiks nodots Daugavpils tiesai. Savukārt par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, kas izdarīts ievērojamā apjomā, pēc Krimināllikuma 221.panta pirmās daļas uzsākts kriminālprocess.

Likumpārkāpējs ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

 

LA.lv