Ekonomika
Bizness

FOTO: “Čili Pizza” saimnieki Liepājā atver jaunu naktsklubu0


"Tiamo grupa" investē pusmiljonu eiro un atver jaunu naktsklubu "Cukurfabrik’"
"Tiamo grupa" investē pusmiljonu eiro un atver jaunu naktsklubu "Cukurfabrik’"
Publicitātes foto

Maijā Liepājas centrā, bijušās 1. rokkafejnīcas telpās, atklāts jauns naktsklubs “Cukurfabrik’”, portālam “LA.lv” atklāja uzņēmuma “Tiamo grupa” pārstāvji.

Tas atrodas vienā ēkā ar ēdināšanas vietām “Čili Pizza” un “Hesburger”, un jūnijā plānots kluba terasē atvērt arī grilbāru.

Jauno vietu izveidē “Tiamo grupa”, viens no vadošajiem ēdināšanas un viesmīlības uzņēmumiem Latvijā, investējusi 500 000 eiro un radījusi vairāk nekā 40 jaunas darbavietas.

Kopā ar otro stāvu un terasi kluba platība ir 400 m². “Cukurfabrik’” spēj uzņemt līdz pat 300 viesu, savukārt pie galdiņiem ērti sasēsties var vairāk nekā 100 cilvēku.

“Tiamo” pārstāvji uzsver, ka bijušās rokkafejnīcas telpās piedāvāt arī ēdināšanas pakalpojumus ir stratēģisks lēmums.

“Ēka ilgi bijusi viena no zīmīgākajām pilsētas atpūtas vietām. Vēlējāmies noturēt pilsētas centru dzīvu, lai liepājnieki un Liepājas viesi var ne tikai izklaidēties, bet arī ērti paēst par draudzīgām cenām,” stāsta Monta Magone, “Tiamo grupas” valdes locekle.
Liepājā atklāj jaunu naktsklubu "Cukurfabrik’"
Liepājā “Cukurfabrik’” ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs “Cukurfabrik’”, kas darbojas jau vairākus gadus, apmeklētājiem pieejams tikai vasarā.

“Mūsu iecere bija pagarināt silto sezonu un atvērt otru Cukurfabrik’, kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā. Līdz ar lēmumu veidot jaunu izklaides vietu radās iespēja tik pie brīnišķīgajām telpām, kādrreizējās 1. rokkafejnīcas,” saka M. Magone.

“Turpinot leģendārās atpūtas vietas tradīcijas, liksim uzsvaru uz mūziku un atmosfēru. Plānojam radīt īstu kūrorta un atvaļinājuma izjūtu.”

Naktsklubs “Cukurfabrik’” atvērts Stendera ielā 18/20, Liepājā, ceturtdienās no plkst. 21.00 līdz 04.00, savukārt piektdien un sestdien no plkst. 21.00 līdz 06.00.

Klubs piedāvā vietu arī neformāliem pasākumiem. Ieeja bez maksas un tikai no 21 gada vecuma.
Saistītie raksti

“Cukurfabrik’” ietilpst “Tiamo grupā”. “Tiamo” ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem.

Grupā, kas darbojas jau ilgāk par 15 gadiem, ietilpst restorāni “MO”, “Barons”, “Olive”, “Čello” un “Sushi Boom”, kafejnīcas “Lotte caffe”, “Teātra kafejnīca”, klubs un pludmales bārs “Cukurfabrik’” Liepājā, kā arī “Čili Pizza” picērijas vairākās Latvijas pilsētās.

LA.lv