Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
16. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Cilvēki aktīvi piedalās Muzeju nakts pasākumos

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēku rinda pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja Muzeju nakts laikā.

Sestdien, 16.maijā, Latvijā notika Muzeju nakts. Cilvēki ļoti aktīvi piedalījās dažādos Muzeju nakts pasākumos. Pie dažiem muzejime bija izveidojušās pat vairākus simtus metrus garas rindas.

Straujuma, atklājot Muzeju nakts pasākumu Ministru kabinetā, sacīja, ka esam brīva tauta ar brīvu domu, un liels nopelns tajā ir dzejniekiem Rainim un Aspazijai.

Straujuma atgādinājusi, ka 150 gadus pēc Raiņa un Aspazijas dzimšanas atceramies ne tikai Raiņa dzeju, bet arī svarīgo darbu izglītības ministra amatā. Tāpat zinām, ka Aspazija jau 19.gadsimta beigās bija viena no aktīvākajām sieviešu tiesību aizstāvēm, sacēlās pret dogmām un aizspriedumiem. “Šodien mēs esam brīva valsts ar brīvu domu,” teica Straujuma.

Pievienot komentāru

Ideja par īpašo tērpu izveidi deju lieluzvedumam "Māras Zeme" negūst pašvaldību atbalstu17. janvārī notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) Izglītības un kultūras komitejas sēde, kurā kā viens no jautājumiem tika skatīts Latvijas Nacionālā kultūras centra ierosinājums par lieluzvedumu "Māras Zeme" un tam nepieciešamajiem tērpiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+