Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
16. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Cilvēki aktīvi piedalās Muzeju nakts pasākumos

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēku rinda pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja Muzeju nakts laikā.

Sestdien, 16.maijā, Latvijā notika Muzeju nakts. Cilvēki ļoti aktīvi piedalījās dažādos Muzeju nakts pasākumos. Pie dažiem muzejime bija izveidojušās pat vairākus simtus metrus garas rindas.

Straujuma, atklājot Muzeju nakts pasākumu Ministru kabinetā, sacīja, ka esam brīva tauta ar brīvu domu, un liels nopelns tajā ir dzejniekiem Rainim un Aspazijai.

Straujuma atgādinājusi, ka 150 gadus pēc Raiņa un Aspazijas dzimšanas atceramies ne tikai Raiņa dzeju, bet arī svarīgo darbu izglītības ministra amatā. Tāpat zinām, ka Aspazija jau 19.gadsimta beigās bija viena no aktīvākajām sieviešu tiesību aizstāvēm, sacēlās pret dogmām un aizspriedumiem. “Šodien mēs esam brīva valsts ar brīvu domu,” teica Straujuma.

Pievienot komentāru

Tradicionālajā Brīvdabas muzeja gadatirgū - arī simtgadniece Emīlija TrankaleBrīvdabas muzejs nedēļas nogalē – 3. jūnijā no plkst. 9 līdz 18 un 4. jūnijā no plkst. 9 līdz 17 aicina uz tradicionālo Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu, kurš risināsies jau 47. reizi un kurā piedalīsies unikāla meistare.
Draugiem Facebook Twitter Google+