Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
16. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Cilvēki aktīvi piedalās Muzeju nakts pasākumos

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēku rinda pie Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja Muzeju nakts laikā.

Sestdien, 16.maijā, Latvijā notika Muzeju nakts. Cilvēki ļoti aktīvi piedalījās dažādos Muzeju nakts pasākumos. Pie dažiem muzejime bija izveidojušās pat vairākus simtus metrus garas rindas.

Straujuma, atklājot Muzeju nakts pasākumu Ministru kabinetā, sacīja, ka esam brīva tauta ar brīvu domu, un liels nopelns tajā ir dzejniekiem Rainim un Aspazijai.

Straujuma atgādinājusi, ka 150 gadus pēc Raiņa un Aspazijas dzimšanas atceramies ne tikai Raiņa dzeju, bet arī svarīgo darbu izglītības ministra amatā. Tāpat zinām, ka Aspazija jau 19.gadsimta beigās bija viena no aktīvākajām sieviešu tiesību aizstāvēm, sacēlās pret dogmām un aizspriedumiem. “Šodien mēs esam brīva valsts ar brīvu domu,” teica Straujuma.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+