Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

FOTO: “Circle K” atvērs jauna koncepta degvielas uzpildes staciju0


"Circle K" atver jauna koncepta degvielas uzpildes staciju Salaspilī.
"Circle K" atver jauna koncepta degvielas uzpildes staciju Salaspilī.
Publicitātes foto

Salaspilī, Nometņu ielā 1, durvis vērusi jauna “Circle K” pilna servisa degvielas uzpildes stacija (DUS), portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā.

Tās oficiālā atklāšana notiks otrdien, 21. maijā, un tajā visas dienas garumā varēs baudīt dažādas svētku aktivitātes.

Stacijas būvniecībā investēti 2,3 miljoni eiro, un tā ir jau 82. “Circle K” tirdzniecības vieta Latvijā.

“Circle K Latvia” mazumtirdzniecības tīkla direktors Viesturs Astičs norāda, ka “Circle K” tīkls turpina attīstīties un atvērt jaunas stacijas, lai autobraucējiem nodrošinātu visu nepieciešamo kā īsākos, tā garākos ceļa posmos.

“Salaspilī tagad ir liela un mūsdienīga stacija, kas atrodas stratēģiski nozīmīgu autoceļu krustpunktā. Tajā ik detaļa ir izplānota tā, lai DUS būtu ērta un patīkama pieturas vieta visiem tiem, kas ceļā – gan privātajiem klientiem un vecākiem ar bērniem, gan biznesa klientiem un kravas auto šoferiem,” atzīmē V. Astičs.

Jaunatvērtā stacija piedāvā pilnu pakalpojumu spektru privātpersonām un biznesa klientiem. Tajā ir iespēja uzpildīt “miles” un “milesPLUS” degvielas, kā arī kravas automašīnu šoferiem ir pieejams “AdBlue” šķīdums.

Tāpat stacijā ierīkota vieglo automašīnu automātiskā automazgātava, kas aprīkota ar modernu ūdens recirkulācijas sistēmu.

"Circle K" jaunā koncepta DUS Salaspilī
Būtiskākās pārmaiņas redzamas “Circle K” veikalā.

Proti, tajā ir ieviests jaunais koncepts ar ērtu atpūtas zonu un papildinātu uz vietas gatavoto maltīšu sortimentu. Plašajā ēdienu klāstā ikviens atradīs savai gaumei atbilstošāko.

Piedāvājumā ir gan svaigi, uz vietas gatavoti salāti, gan garšām bagātā meksikāņu virtuve, gan kārdinošs jaunums – Latvijā ražotas un tautā iecienītas zupas.

Salaspils DUS ir piektā stacija, kurā realizēts jaunā koncepta veikals.

Līdz šim modernizācijas darbi īstenoti Rīgā, Eksporta ielā 1c un Anniņmuižas bulvārī 25a, Jelgavā, Brīvības bulvārī 1, Ogrē, Rīgas ielā 19. Jūnijā vidū Siguldā, Mazā saules ielā 2 durvis vērs vēl viena “Circle K” pilna servisa stacija.

Atklāšanas dienā DUS apmeklētājiem būs iespēja griezt “Circle K” laimes ratu. Visu diennakti būs pieejama arī bezmaksas zelta automazgāšana, bet no plkst. 9.00 pirmie 100 klienti tiks pie bezmaksas brokastīm – kafija kopā ar iecienīto kruasānu.

Jaunajā DUS norisināsies arī produktu degustācijas un apmeklētāji bez maksas varēs kļūt par “EXTRA Club” biedriem, lai arī turpmāk saņemtu virkni izdevīgu piedāvājumu.

Saistītie raksti

“Circle K Latvia” ir iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā. “Circle K” ir plašākais DUS tīkls Latvijā – 82 tirdzniecības vietas, no kurām 77 ir pilna servisa DUS (tostarp 14 franšīzes), 4 automātiskās uzpildes stacijas un ērts iepirkšanās veikals Vecrīgā.

Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem “Circle K” ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

LA.lv