Veselam
Bērni

FOTO: Dakteri Klauni saņem sirsnīgus sveicienus no bērniem piecu gadu jubilejā0

Publicitātes foto

Dakteri Klauni sirsnīgākos sveicienus piecu gadu jubilejā saņem no bērniem, viņu vecākiem, sadarbības slimnīcām un citiem šajā laikā iegūtajiem draugiem un atbalstītājiem. Biedrības Dr.Klauns vairāk nekā 40 biedri – Dakteri Klauni piecu gadu jubileju atzīmēja brīvā dabā pie t/c Spice, Rīgā, līksmojot un mielojoties kopā ar bērniem un viņu ģimenēm. Sirsnīgu un jautru atmosfēru radīja ikviens no jubilejas svinību dalībniekiem, bet bērnos lielāko prieku radīja Latvijā labi pazīstamie mūziķi – Dons, Kaspars Zemītis, Kārlis Kazāks u.c., aizraujošas sadarbības partneru sarūpētās radošās un sportiskās darbnīcas un, protams, arī vienmēr priecīgie Dakteri Klauni.

Svinīgajā un reizē jautrajā pasākumā, kas pulcēja vairākus simtus Dakteru Klaunu sveicēju, viesojās arī Latvijā pazīstami mūziķi – Kārlis Kazāks, Kaspars Zemītis, Valters Frīdenbergs, Brīnumskapis, Kristīne Šomase un Ivo Laumanis, Beāte Zviedre, Marta Grigule, Laima Dimanta, Ira un Rūta Dūdumas, Viņa (Bandmaster), Dzeguzīte, dziesmu izrādes “Zenīts” dalībnieki u.c. Īpašu pārsteigumu visiem viesiem bija sagatavojis Dons, kurš sniedza nelielu ieskatu savā jaunajā koncertprogrammā.

“Bērnībā, skatoties filmu Patch Adams, nodomāju, cik jauki būtu, ja pie mums arī būtu jautri dakteru palīgi, tad tas noteikti paātrinātu atveseļošanās procesu. Un re, ir Dr. Klauns! Jauki ka tāds ir, tas veido pozitīvu gaisotni ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Lai dzīvo Dr.Klauns!” priecājās Dons.

Liela atsaucība bija ne tikai mūziķu priekšnesumiem, dziedot līdzi pazīstamākajām diesmām, bet arī radošajām un sportiskajām darbnīcām, veselīgajiem našķiem, ko bija sarūpējuši Daktera Klauna sadarbības partneri – Food Union, Rimi Latvia un t/c Spice, Venden, Gaļas nams Ādaži, Barona tējas un kafijas, Europark, zinātkāres centrs „Zinoo“, fotostūrītis „Kaste Kust“, olimpiskais centrs „GYM“, Veselības centrs 4 u.c.

 

LA.lv