Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
3. septembris, 2014
Drukāt

Foto: pikets pret Krievijas iebrukumu Ukrainā pulcē ap 300 cilvēku (4)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Pikets pret Krievijas iebrukumu Ukrainā trešdien pulcēja aptuveni 300 cilvēku, novēroja aģentūra BNS. Piketētājiem rokās bija Ukrainas karogi, plakāti krievu, ukraiņu un angļu valodā, kas vēstīja par Ukrainas neatkarību.

Uz piketu, kas notika pie Krievijas vēstniecības, bija sanākuši dažāda vecuma cilvēki, starp viņiem bija samērā daudz jauniešu. Daudzi cilvēki bija ģērbušies apģērbā Ukrainas karoga krāsās. Protestā piedalījās arī politiķi – labējo partiju pārstāvji, piemēram, Sarmīte Ēlerte (V), Dzintars Rasnačs (NA) un Jānis Dombrava (NA).

Piketu organizēja Baltijas-Melnās jūras alianse un Ukraiņu kongress Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Bija ap 1000. Tajā vietā var itin labi sarēķināt, nu jau kurais pikets.

  2. Tas ir platleņķa objektīvs!

  3. Kas tie par “ļīkiem” cilvēkiem ar pārgrieztiem augumiem sanākuši ? Vai “Latvijas Avīze” ņirgājas par piketa dalībniekiem ?!

  4. Brīvību Ukrainai!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+