Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
16. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Doma laukumā noslēdzās barikāžu rekonstrukcijas akcija

Foto-LETAFoto-LETA

Pieminot 1991. gada barikāžu laiku, Doma laukumā notiek barikāžu rekonstrukcijas akcija, kuras laikā diennakti deg ugunskuri un aplūkošanai izstādīta vēsturiskā barikāžu laika tehnika.

Sestdien, 16.janvārī, Doma laukumā noslēdzās barikāžu rekonstrukcijas akcija, kas ilga veselu diennakti.

Doma laukumā esošajā “Kamaz” kravas kastē, kur iekārtota improvizēta skatuve, muzicēja dziesminieki un mūziķi, kā arī uzstājās Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas skolas solistu ansamblis un Rīgas vīru koru dziedātāji.

Līdzās koncertiem un filmu seansiem Doma laukumā varēja aplūkot barikāžu laika foto liecības, klausīties Latvijas Radio 1991.gada janvāra dienu ziņu ierakstus un aplūkot vēsturiskās transporta vienības – kravas automašīnas, traktorus un speciālo transportu.

Rekonstrukcijas pasākumā pie ugunskuriem vēsturisko atmosfēru centās iedzīvināt jaunsargi un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti, kā arī brīvprātīgie. Uz pasākumu īpaši aicināti bija bijušie barikāžu dalībnieki un visi interesenti.

Pievienot komentāru

Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktāKopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+