Mobilā versija
+15.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
16. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Doma laukumā noslēdzās barikāžu rekonstrukcijas akcija

Foto-LETAFoto-LETA

Pieminot 1991. gada barikāžu laiku, Doma laukumā notiek barikāžu rekonstrukcijas akcija, kuras laikā diennakti deg ugunskuri un aplūkošanai izstādīta vēsturiskā barikāžu laika tehnika.

Sestdien, 16.janvārī, Doma laukumā noslēdzās barikāžu rekonstrukcijas akcija, kas ilga veselu diennakti.

Doma laukumā esošajā “Kamaz” kravas kastē, kur iekārtota improvizēta skatuve, muzicēja dziesminieki un mūziķi, kā arī uzstājās Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas skolas solistu ansamblis un Rīgas vīru koru dziedātāji.

Līdzās koncertiem un filmu seansiem Doma laukumā varēja aplūkot barikāžu laika foto liecības, klausīties Latvijas Radio 1991.gada janvāra dienu ziņu ierakstus un aplūkot vēsturiskās transporta vienības – kravas automašīnas, traktorus un speciālo transportu.

Rekonstrukcijas pasākumā pie ugunskuriem vēsturisko atmosfēru centās iedzīvināt jaunsargi un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti, kā arī brīvprātīgie. Uz pasākumu īpaši aicināti bija bijušie barikāžu dalībnieki un visi interesenti.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (7)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+