Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. decembris, 2015
Drukāt

FOTO: Doma laukumā satiekas tubisti un eifonisti no visas Latvijas

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 12.decembrī, Doma laukumā norisinājās pasākums “Ziemassvētku tubas”, kurā pulcējās ap 80 tubistu un eifonistu no visas Latvijas.

LNKC mūzikas izglītības eksperts Andis Groza minēja, ka tradīcija Ziemassvētku laikā pulcēt mūziķus, kuri spēlē tubu un eifoniju, radusies ASV, bet nu, pateicoties Latvijas mūsdienu tubas skolas tradīciju pamatlicēja Jāņa Retenā iniciatīvai, ir iespēja to iedibināt arī Latvijā.

Klausītājiem Doma laukumā notiekošajā koncertā bija iespēja ļauties Ziemassvētku sajūtai, klausoties iemīļotas un visiem zināmas melodijas.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+