Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
27. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: Doma laukumu pieskandinājis Miķeļdienas gadatirgus

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 26.septembrī, Doma laukumā ar tirgotāju un amatnieku darinājumiem un daudzveidīgu muzikālo programmu norisinājās tradicionālais Miķeļdienas gadatirgus, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Miķeļdienas gadatirgus apmeklētāji varēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus un vienlaicīgi baudīt arī kultūras programmu ar deju kolektīvu, folkloras kopas, pūtēju orķestru, koklētāju ansambļa, kapelas, kora un muzikālas grupas priekšnesumiem.

Tirgus apmeklētājus priecēja orķestris “Rīga”, jauniešu pūtēju orķestris “Fanfara”, tautas deju ansambļi “Dzīpars” un “Vija”. Iedzīvotāji varēja vērot arī bērnu deju ansambļu “Teiksmiņa”, “Dzīpariņš” un “Dancītis” priekšnesumus, kā arī klausīties bērnu vokālā ansambļa “Magonīte”, jauktā kora “Sonāte”, folkloras kopas “Rija” un kokļu ansambļa “Cantata” sniegumu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+