Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: Doma laukumu pieskandinājis Miķeļdienas gadatirgus

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 26.septembrī, Doma laukumā ar tirgotāju un amatnieku darinājumiem un daudzveidīgu muzikālo programmu norisinājās tradicionālais Miķeļdienas gadatirgus, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Miķeļdienas gadatirgus apmeklētāji varēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus un vienlaicīgi baudīt arī kultūras programmu ar deju kolektīvu, folkloras kopas, pūtēju orķestru, koklētāju ansambļa, kapelas, kora un muzikālas grupas priekšnesumiem.

Tirgus apmeklētājus priecēja orķestris “Rīga”, jauniešu pūtēju orķestris “Fanfara”, tautas deju ansambļi “Dzīpars” un “Vija”. Iedzīvotāji varēja vērot arī bērnu deju ansambļu “Teiksmiņa”, “Dzīpariņš” un “Dancītis” priekšnesumus, kā arī klausīties bērnu vokālā ansambļa “Magonīte”, jauktā kora “Sonāte”, folkloras kopas “Rija” un kokļu ansambļa “Cantata” sniegumu.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (7)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (4)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+