Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
27. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: Doma laukumu pieskandinājis Miķeļdienas gadatirgus

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 26.septembrī, Doma laukumā ar tirgotāju un amatnieku darinājumiem un daudzveidīgu muzikālo programmu norisinājās tradicionālais Miķeļdienas gadatirgus, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Miķeļdienas gadatirgus apmeklētāji varēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus un vienlaicīgi baudīt arī kultūras programmu ar deju kolektīvu, folkloras kopas, pūtēju orķestru, koklētāju ansambļa, kapelas, kora un muzikālas grupas priekšnesumiem.

Tirgus apmeklētājus priecēja orķestris “Rīga”, jauniešu pūtēju orķestris “Fanfara”, tautas deju ansambļi “Dzīpars” un “Vija”. Iedzīvotāji varēja vērot arī bērnu deju ansambļu “Teiksmiņa”, “Dzīpariņš” un “Dancītis” priekšnesumus, kā arī klausīties bērnu vokālā ansambļa “Magonīte”, jauktā kora “Sonāte”, folkloras kopas “Rija” un kokļu ansambļa “Cantata” sniegumu.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (58)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+