Ekonomika
Bizness

FOTO: Durvis ver trešais jaunā koncepta veikals “Drogas”0


Veikala “Drogas” atklāšana Tērbatas ielā.
Veikala “Drogas” atklāšana Tērbatas ielā.
Publicitātes foto

Rūpējoties par klientu ērtību, šī gada 4.oktobrī Rīgas centrā, Tērbatas iela 9/11, durvis pēc rekonstrukcijas ver jau trešais jauna un atšķirīga koncepta veikals “Drogas”, portāls “LA.lv” noskaidroja uzņēmumā AS “Drogas”.

“Drogu” pārstāvji teica, ka no 3.septembra veikals apmeklētājiem tika slēgts uz rekonstrukciju, lai viena mēneša laikā piedzīvotu grandiozas pārmaiņas.

Veidojot jauno veikala konceptu tāpat kā pirmajos veikalos, tika ņemta vērā gan “Drogas” mātes kompānijas – mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” starptautiskā pieredze, gan veikala klientu vēlmes un ierosinājumi.

Pirmais jaunā koncepta veikals tika atvērts 2017.gada 1. novembrī. Uzņēmuma novērojumi liecina, ka klientiem tas patīk. Līdz 2018.gada beigām paredzēts pēc rekonstrukcijas atvērt vēl 4 jaunā koncepta veikalus.

Atjaunotajās telpās veikala platība ir 166 kvadrātmetri, ieskaitot personāla palīgtelpas un noliktavu. Pircējus apkalpos 8 darbinieki – pārdevējas-konsultantes un pieredzējusi veikala vadītāja.

AS “Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikalu Latvijā un Lietuvā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, uzņēmuma “Drogas” apgrozījums 2017.gadā bija 73,952 miljoni eiro, bet peļņa – 10,637 miljoni eiro. AS “Drogas” dibināta 1995.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,821 miljons eiro.

Saistītie raksti

Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali “Drogas”. AS “Drogas” Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus. No 2004. gada AS “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

“A.S. Watson Group” ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta “CK Hutchison Holdings Limited” sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

LA.lv