Ekonomika
Bizness

FOTO: Durvis vēris jauns “Maxima Express” veikals Rīgas centrā0


Durvis vēris jauns “Maxima Express” veikals Rīgas centrā.
Durvis vēris jauns “Maxima Express” veikals Rīgas centrā.
Publicitātes foto

Šodien, 25.oktobrī, ir atklāts jau otrais “Maxima Express” formāta veikals Rīgā, kas atrodas Kr. Barona ielā 30. Tā izveidē investēti 156 tūkstoši eiro, veicot gan fasādes atjaunošanu, gan izbūvējot un iekārtojot tirdzniecības zāli un palīgtelpas atbilstoši mūsdienīgas iepirkšanās un darba vides prasībām.

Līdz ar veikala atvēršanu radītas 7 jaunas darbavietas.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norādīja, ka Latvijas un īpaši pilsētu iedzīvotāji aizvien vairāk novērtē iespēju sarūpēt visu nepieciešamo steidzīgajai ikdienai ātri, ērti un modernā vidē, ko sniedz jaunā “convenience store” jeb mazā formāta veikali.

“Izvēršot “Maxima Express” veikalu tīklu, esam gādājuši gan par īpaši atlasītu ikdienas preču sortimentu, gan gardām un kvalitatīvām gatavajām maltītēm, iekļaujot arī aktuālās Āzijas garšas un veģetārus ēdienus. Esam droši, ka pat visprasīgākie mūsu klienti novērtēs veikala funkcionalitāti kā arī atsaucīgo un profesionālo personālu,” komentē Āboltiņa.

Šis būs trešais jaunā “Maxima Express” formāta veikals visā “Maxima Grupe” veikalu tīklā Baltijā, kas ir īpaši pielāgots mūsdienu straujajam dzīves ritmam. ompaktajā 80 kvadrātmetru lielajā tirdzniecības zālē klientu ērtībai būs nodrošināts pārdomāts preču klāsts ar ikdienas dzīvē svarīgākajām precēm.

Tostarp gatavās maltītes gan ar veģetāriem ēdieniem no restorāna “Wok n Kurry”, gan ar plašo “Meistara Markas” produktu klāstu baudīšanai uz vietas un līdzi ņemšanai, karstie dzērieni, svaigi dārzeņi un augļi, kā arī citas pārtikas un sadzīves preces.

Jaunajā veikalā ir gādāts arī par ērtu darba vidi, iekārtojot 100 kvadrātmetru lielas palīgtelpas un izbūvējot liftu uz pagrabstāvu preču ērtākai pārvietošanai.

“Maxima Express” formāta veikalu tīkla izveide ir daļa no “Maxima Latvija” šī gada investīciju programmas ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz 5 jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tostarp, “Maxima Express”.

LA.lv