×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. jūnijs, 2015
Drukāt

FOTO: Eiropraida gājienā piedalījušies arī bērni un sirmgalvji (16)

Foto- Timurs Subhankulovs/ Latvijas AvīzeFoto- Timurs Subhankulovs/ Latvijas Avīze

Eiropraida gājienā pa Rīgas ielām sestdien piedalījušies aptuveni 5000 cilvēku, atklāj pasākuma organizatori.
Gājienā piedalījās visu gadu gājuma cilvēki, no bērnam līdz sirmgalvim.
Jau rakstījām, ka gājienā plānoja piedalīties arī vairāki sabiedrībā zināmi kultūras darbinieki, lai publiski apliecinātu, ka iestājas par citādību un minoritāšu līdztiesību.

Eiropraida dalībnieki gājienā devās, rokās turot dažādus plakātus, no kuriem dažos teikts “Mīlestība ir ģimenes vērtība”, “Kāpēc sabiedrībai patīk redzēt divus vīriešus turam ieročus, nevis rokas?”, “Mīlestībai nav dzimuma”, “Dzīvosim draudzīgi”, “Ienīst ir viegli, mīlestībai vajag drosmi” u.tml.
Cilvēkiem rokās un ap pleciem bija varavīksnes krāsu karogi. Gājiena dalībniekiem rokās bija arī Latvijas un citu valstu, tai skaitā Vācijas, Norvēģijas un Krievijas karogi.
Atsevišķi gājiena dalībnieki bija diez gan skaļi, tai skaitā svilpa. Gājienu pavadīja automašīna ar mūzikas tumbām.

Eiropraidu vēroja arī skatītāji, kuri pulcējās aiz gājiena maršrutu norobežojošajiem žogiem. Gājiena pretinieku apkārt nebija daudz, vien retais nosauca “fuj”.

Gājiens noslēdzies bez būtiskiem starpgadījumiem un protestiem. Jau rakstījām, ka tika aizturēti trīs cilvēki, tostarp biedrības “Antiglobālisti” līderis. Tomēr, neskatoties uz biedrības vadītāja aizturēšanu, ap desmit tās atbalstītāju bija pulcējušies pie Vērmanes dārza. Vienam no viņiem rokās bija plakāts ar uzrakstu “Mēs atbalstām ģimenes vērtības”.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. tagad gl grib pateisit par normāliem ! Redziet tas ir OK ! Inicēta un finansēta no kādiem fondiem…..?Tā jau nau sabiedrība ,kā nolemj ka tradīcija ir Līgas un Jāņi ,Dziesmusvētki ,bet nu sāk atgādināy vecos labos laikus kad KP nolēma ka OBLIGĀTi ir jasvin vajadzīgie svētki uzvaras , 1.maija ,oktobra utt. tos arī finansējot. Yagad visu zemju LIBERĀĻIem japierāda sava uzticamība ar atbilstošiem Svētkiem ! Interesanti būtu izvērst diskusiju sabiedrībā no kādiem avotiem tiek finansēti ”svētki” Kādi starptautiski fondi piešķir l’dzekļus…? Vai tie ir meli ?

 2. Nevairo dzimstību tādi pasākumi,uzskatu ka par tādām novirzēm jakaunās,popolirizēt to gan nevajaga…
  Skumji,ka Latvija to dara.

 3. Latviešiem ir tik liels jaundzimošo skaits, ka pēdējais laiks pāriet uz viendzimuma attiecībām.
  Ar steigu šo kustību eksportēt astruma kaimiņam.

 4. nu jauki, ka Latvijas sabiedrība pamazām sāk atveseļoties un spēcīgā aziātu mentālitates ietekme ar tās “nelokāmajām vērtībām” un histērisko neiecietību pret pret kaut ko citu, aiziet pagātnē

 5. Kāds profesionāls ārsts vai institūts, kas ārstē šos garīgi slimos cilvēkus. ir noskaidrojis, ka starp gejiem un lezbietēm ir tikai 1 %, kuriem šī slimība ir iedzimta, no dzimšanas, visos pārējos 99% gadījumos šī slimība ir mantota no izlaidīgā dzīves veida, no aplamas audzināšanas. Slimot – tās ir cilvēktiesības?

  Un kā ar tiem, kuriem “partnerattiecības ar suņiem, citiem dzīvniekiem” – viņiem arī ir cilvēktiesības plātīties ar savu slimību un bērniem skolās to popularizēt?

  • Paldies par Jūsu komentāru.Arī es tā domāju.Es pieturēšos pie mūžīgām vērtībām – pie Bībeles.Domāju, ka Bībele nemelo. Vēlreiz paldies!

 6. Ne jau bērni paši izvēlējās piedalīties…

 7. Nožēlojamie…man būtu žēl sava laika veltīt kaut kam tik tukšam un bezmērķīgam…interesanti – ko tad šis gājiens ir devis šiem smaidīgajiem pavadītajiem…,ko bērni no šīs dienas ieguva…?

 8. Salīdzinot TV redzētos praidistus ar protestētājiem, redzams, ka pirmie ir jautri un smaidīgi, bet protestētāji -naidā pārvērstām sejām, neapmierināti ar dzīvi, ļoti nesimpātiski cilvēki

  • Mani, atklāti sakot, interesē, kā Dimitera madāmas izskatu uzlaboja viņas diētas kūre. Vai tiešām viņas tur nebija?

 9. DEBILO saiets !

 10. Ko par to teiks NA, ka tieši pirms latviešu Līgo ālējas te tie mūsu LR Satversmes noliedzēji?

  • Alla Borisovna Mildai Atbildēt

   Mildiņ, Jūs to Satversmi papriekš palasiet, tad sapratīsiet, ka neviens viņu nenoliedz. Nu un ko teiks tā pērkamo politikāņu varza, nevienu tā īsti neinteresē.

 11. Tik nobijušies,ka vajadzēja Orolu aizturēt ! Ha,ha…stulbeņi !

Draugiem Facebook Twitter Google+