Ekonomika
Īpašums

FOTO: Ekspluatācijā nodota pirmā projekta “IRIS Shampeteris Apartments” dzīvojamā māja0


Ekspluatācijā nodota pirmā no 21 miljona eiro vērtā projekta "IRIS Shampeteris Apartments" daudzdzīvokļu ēkām Šampēterī.
Ekspluatācijā nodota pirmā no 21 miljona eiro vērtā projekta "IRIS Shampeteris Apartments" daudzdzīvokļu ēkām Šampēterī.
Publicitātes foto

Ekspluatācijā nodota pirmā no 21 miljona eiro vērtā projekta “IRIS Shampeteris Apartments” daudzdzīvokļu ēkām Šampēterī.

Trīsstāvu “Mājā A” ir izbūvēti 24 mājokļi ar pilno apdari. Kopumā projekta pirmajā kārtā top trīs dzīvojamās ēkas ar 72 dzīvokļiem.

Gandrīz 70% jaunizveidoto dzīvokļu jau ir atraduši savus nākamos īpašniekus.

Tie lielākoties ir jaunie profesionāļi, kuriem šis ir pirmais patstāvīgi iegādātais mājoklis, kā arī tie, kas līdz šim dzīvojuši netālu no jaunā projekta un nevēlas pamest šo rajonu, bet grib uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Pārsvarā IRIS projekta dzīvokļus iegādājas vietējie iedzīvotāji, bet, protams, atsevišķu dzīvokļu īpašnieku ir arī ārzemnieki, kas uz Latviju pārcēlušies, jo šeit strādā.

Lielākoties mājokļi ir iegādāti, izmantojot hipotekāro kredītu.

IRIS projekta pārstāvis Andris Brikšķis: “Cilvēki uz IRIS projektu nāk ļoti mērķtiecīgi, zinoši un sagatavojušies. Bieži vien līdzi ir pat saraksts ar konkrētiem jautājumiem. Var redzēt, ka ir veltīts laiks, lai vispirms projektu iepazītu attālināti un saprastu, vai tas ir piemērots viņiem, un apmeklējums ir tikai kā punkts uz “i”, lai iegūtu 100% apstiprinājumu.”

Parējās divas kompleksa pirmās kārtas ēkas paredzēts nodot ekspluatācijā šī gada beigās. Kopumā projektu plānots realizēt četrās kārtās, uzbūvējot vairākas dzīvojamās ēkas ar aptuveni 300 mājokļiem.

Projekta "IRIS Shampeteris Apartments" pirmā ēka

Daudzdzīvokļu komplekss “IRIS Shampeteris Apartments” ir radīts cilvēkiem, kas mīl zaļu un sakoptu vidi un daudz uzturas svaigā gaisā. Aktīva dzīvesveida piekritējiem ir vieta, kur sportot, kā arī gan iekšpagalmā, gan tikai pāris simtu metru attālumā izvietotajā sporta zālē, novietotu savus divriteņus.

Arī pats rajons – Šampēteris, piedāvā mieru un iespēju atpūsties no Rīgas centra nepārtrauktās kņadas un rosības, bet tajā pašā laikā atrasties tikai 10-15 minūšu attālumā no visa kvalitatīvai dzīvei nepieciešamā: labām skolām, bērnudārziem, iepirkšanās centriem, sabiedriskā transporta un izklaides vietām.

“IRIS Shampeteris Apartments” piedāvā plašus pārdomāta plānojuma dzīvokļus ar augstiem griestiem un  divām, trim vai četrām istabām, platībā no 50 līdz 130 kvadrātmetriem.

Saistītie raksti

Projektu raksturo plašas kāpņu telpas, virszemes autostāvvietas, kā arī apzaļumota apkārtne. “Mājā A” izbūvēti 24 dzīvokļi, savukārt “Mājā B” un “Mājā C” – 48 dzīvokļi.

18. jūlijā interesentiem ir iespēja apmeklēt “IRIS Shampeteris Apartments” Atvērto durvju dienu, kurā varēs apskatīt projekta jaunāko un ekspluatācijā nodoto “Māju A”, kā arī uzzināt vairāk par projektu.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Latvijas uzņēmuma “Sonarworks” automašīnas audiosistēmas uzlabojumi kļuvuši par jaunatklājumu starptautiskā konkursā
11 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
5G bāzes stacijas būs arī Daugavpilī un Jelgavā
11 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Huawei” iestājas Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijā 1
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

GS
Gundega Skagale
Dabā
Latvijā izstrādāts depozīta automāts, kas darbojas ar mākslīgā intelekta palīdzību 1
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Latvieši iemet divus pirmos vārtus sezonā, “Dinamo” ar raksturu izrauj uzvaru
49 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
“Process reizēm ir emocionāls.” Koalīcijas partneri sola atbalstu pašvaldību reformas turpināšanā 1
3 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Viņa aizmiga…” Džipa vadītāja pie Ķekavas apļa ietriecas kravas auto sānā
42 minūtes
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
8 stundas