Ekonomika
Īpašums

FOTO: Ekspluatācijā nodots daudzdzīvokļu namu projekts Purvciemā “Hausmaņa terases”0


Ekspluatācijā nodots daudzdzīvokļu namu projekts Purvciemā “Hausmaņa terases”.
Ekspluatācijā nodots daudzdzīvokļu namu projekts Purvciemā “Hausmaņa terases”.
Foto: “Bonava Latvija”

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Bonava Latvija” pabeidzis biznesa segmenta daudzdzīvokļu namu projektu “Hausmaņa terases”, portālu “LA.lv” informēja uzņēmumā.

“Šis ir ” Bonava Latvija” pirmais Rīgā īstenotais projekts paaugstināta komforta mājokļu kategorijā. 85% no visiem dzīvokļiem esam pārdevuši jau būvniecības stadijā, kas apliecina, ka cilvēki novērtē augstas kvalitātes funkcionāli plānotus mājokļus, aprīkotus ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sakārtotu, apzaļumotu apkārtējo vidi,” skaidroja uzņēmuma attīstības projektu vadītājs Mārtiņš Vonda, piebilstot, ka projekta tapšanā ieguldīti 6 miljoni eiro.

Kopumā divās mājās iekārtoti 84 dzīvokļi, kas nodrošinās jaunu mājvietu vairāk nekā 200 cilvēkiem. “Hausmaņa terasēs” ir 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar pilnu apdari, platībā no 46 līdz 83 kvadrātmetriem ar plašiem balkoniem un katram dzīvoklim individuālu noliktavas telpu mājas pagrabstāvā.

Hausmaņa Terases

Dzīvojamā kompleksa pirmajā korpusā visiem mājas iedzīvotājiem ir pieejama koplietošanas jumta terase ar apkārtnes panorāmu, kuru var izmantot atpūtas brīžiem kopā ar ģimeni vai draugiem.

Savukārt namu pagalma teritorija ir apzaļumota un labiekārtota ar atpūtas zonām – grila vietām, atpūtas soliņiem un diviem bērnu rotaļu laukumiem. Piemājas teritorijā ir arī virszemes autostāvvietas, tai skaitā vietas zem nojumes.

“Bonava Latvija” attīsta ekonomiskā segmenta un arī biznesa klases mājokļus Rīgas mikrorajonos: Purvciemā, Teikā, Ķengaragā, Šampēterī, Rīgas klusajā centrā un Krasta ielas rajonā.

Saistītie raksti

Līdz gada nogalei būvniecības stadijā būs 705 dzīvokļi septiņos projektos, no kuriem līdz gada beigām plānots pabeigt 475 dzīvokļu būvniecību.

“Bonava” nekustamo īpašumu jomā darbojas kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2100 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā un Latvijā.

LA.lv