Sports
Hokejs

FOTO: Asaras un smiekli – emocionāla saderināšanās Bratislavas populārākajā tūristu objektā0


Jaunais cilvēks no Izraēlas savai iecerētajai pasniedz saderināšanās gredzenu.
Jaunais cilvēks no Izraēlas savai iecerētajai pasniedz saderināšanās gredzenu.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pasaules hokeja čempionātā Bratislavā viens no līdzjutēju populārākajiem apskates objektiem ir 95 metrus garais UFO tornis Donavas upes krastā.

Starp daudzajiem ripas spēles mīļotājiem no dažādām valstīm, kas ik dienas vēlas uzbraukt tornī, lai pavērtos uz skaisto Slovākijas galvaspilsētu no augšas, portāls “la.lv” sastapa arī divas karstas sirdis – izraēliešu puisis Bars Amars bildināja Nelli Jakovu, kura bija ļoti pārsteigta un laimīga, sniedzot atbildi – jā.

Meitene bija tik pārsteigta, ka sākumā nespēja valdīt asaras, bet pēc tam jau ar smaidu sejā krita mīļotā apskāvienos, joprojām nespējot noticēt tam, kas pirms brīža bija noticis.

Klātesošie aptuveni pārdesmit cilvēki priecīgi aplaudēja un uzsauca “bravo” par jauno cilvēku romatisko dzīves brīdi. Puisis bildināšanu plānojis divas nedēļas, bet kopā viņi ir jau pāris gadus. Kāzas cer sarīkot vēl šovasar. Topošais laulātais pāris bija arī patīkami pārsteigti, ka šo emocionālo brīdi iemūžināja profesionāls fotogrāfs – Edijs Pālens no ziņu aģentūras LETA. Ko tādu viņi nebija plānojuši, jo tika pie krāšņām bildēm, kas noteikti rotās viņu dzīves fotoalbuma pirmās lapaspuses.

Saistītie raksti
Saderināšanās Bratislavas skatu tornī

UFO tornis atklāts 1972. gadā un šādu nosaukumu ieguvis pateicoties vizuālai līdzībai ar lidojošu šķīvīti jeb nezināmu lidojošu objektu.

LA.lv