Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
30. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Esplanādē notika drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara 2015”

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 30.maijā, Esplanādē trešo reizi norisinājās drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara 2015”, un arī šogad tā apmeklētājiem bija iespēja papildināt savas zināšanas jautājumos, kas saistīti ar drošību un veselību.

Par radošām aktivitātēm dažāda vecuma apmeklētājiem bija parūpējušies gan policisti, gan citi operatīvie dienesti, kā arī izcili sportisti, kuri bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem atgādināja, kā parūpēties par savu drošību un veselību vasarā, kā arī dalījās dzīves un sporta pieredzē.

Drošības festivāla apmeklētājiem bija iespēja iesaistīties arī citās aizraujošās aktivitātēs – ikviens varēja tuvāk aplūkot dienestu operatīvos transportlīdzekļus un speciālo tehniku, kā arī uzzināt visu svarīgāko par drošību interneta vidē.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+