Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
30. maijs, 2015
Drukāt

FOTO: Esplanādē notika drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara 2015”

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 30.maijā, Esplanādē trešo reizi norisinājās drošības festivāls “Piedzīvojumu vasara 2015”, un arī šogad tā apmeklētājiem bija iespēja papildināt savas zināšanas jautājumos, kas saistīti ar drošību un veselību.

Par radošām aktivitātēm dažāda vecuma apmeklētājiem bija parūpējušies gan policisti, gan citi operatīvie dienesti, kā arī izcili sportisti, kuri bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem atgādināja, kā parūpēties par savu drošību un veselību vasarā, kā arī dalījās dzīves un sporta pieredzē.

Drošības festivāla apmeklētājiem bija iespēja iesaistīties arī citās aizraujošās aktivitātēs – ikviens varēja tuvāk aplūkot dienestu operatīvos transportlīdzekļus un speciālo tehniku, kā arī uzzināt visu svarīgāko par drošību interneta vidē.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (44)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+