Sports

FOTO: Serēna Viljamsa iepako raketes; Felpsam 20. un 21. zelts 0

Reuters/Scanpix

Visu laiku titulētākais planētas olimpietis Maikls Felpss otrdien izcīnīja uzvaru Riodežaneiro olimpisko spēļu 200 metru tauriņstila peldējumā, vēlāk kopā ar ASV komandu triumfēja 4×200 metru brīvā stila peldējumā, iegūstot savu 20. un 21. olimpisko zeltu karjerā.
31 gadu vecais Felpss, kuram Riodežaneiro ir piektās olimpiskās spēles, ticis pie 25 olimpiskajām medaļām, izcīnot 21 zelta, divas sudraba un divas bronzas godalgas. Viņš ir arī olimpiskajiem čempiona tituliem bagātākais planētas sportists.
Pēc 2012.gada Londonas olimpiskajām spēlēm Felpss paziņoja par karjeras beigām, taču pēc pāris gadiem mainīja savas domas un lēma piedalīties Riodežaneiro Olimpiādē.

Galerijas nosaukums

Neveiksmi Riodežaneiro olimpisko spēļu tenisa turnīra trešajā kārtā otrdien piedzīvoja sacensību galvenā favorīte un 2012.gada Londonas Olimpiādes čempione Serēna Viljamsa no ASV.
Trešās kārtas mačā 34 gadus vecā Viljamsa ar 4-6, 3-6 piekāpās Ukrainas sportistei Jeļenai Svitoļinai no Ukrainas.
Līdz ar to Viljamsa zaudējusi cerības šajās olimpiskajās spēlēs izcīnīt savu piekto zeltu, jo kopā ar māsu Venusu pirms pāris dienām nācās izstāties arī no dubultspēļu sacensībām.
“Uzvarēja labākā spēlētāja,” pēc cīņas sacīja Viljamsa, kura mačā pieļāva astoņas dubultkļūdas un 37 nepiespiestās kļūdas. “Man bija laba iespēja atkārtot pirms četriem gadiem gūto panākumu, tomēr šoreiz ne viss izdevās, kā es vēlējos”.

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti
LA.lv