×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. jūlijs, 2016
Drukāt

FOTO: Festivālu “Lampa” apmeklējuši aptuveni 9000 cilvēku (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Cēsīs notiekošo sarunu festivālu “Lampa” līdz šim apmeklējuši aptuveni 9000 cilvēku, aģentūrai LETA apliecināja pasākuma organizatori.

Vēl 1.jūlijā tika prognozēts, ka festivāla pirmās dienas apmeklētāju skaits varētu sasniegt aptuveni 6000. Savukārt abās dienās kopumā festivāla apmeklētāju skaits varētu būt sasniedzis 9000 cilvēku.

Salīdzinājumam, pagājušajā gadā uz abām festivāla dienām kopā bija ieradušies aptuveni 3500 apmeklētāju.

LETA jau vēstīja, ka Cēsu pils parkā norisinās otrais sarunu festivāls “Lampa”, piedāvājot ap 150 pasākumu, kas ir dažādu formu un veltīti visdažādākajām tēmām.

Šī pasākuma mērķis ir veicināt demokrātisku kultūru Latvijā, rosināt cilvēku interesi par Latvijā un pasaulē notiekošo, kā arī radīt platformu cieņpilnai viedokļu un ideju apmaiņai.

Šogad festivālā notika trīs reizes vairāk pasākumu nekā pērn. Sarunu festivāla programmā ir 150 pasākumi visdažādākajos formātos uz sešām skatuvēm un 12 teltīs, ko piedāvā vairāk nekā 80 organizācijas, apvienības un uzņēmumi.

Sarunu festivāla “Lampa” norisei iespējams sekot arī tiešraidē mobilajā televīzijā “LMT Straume” – lietotnē un internetā “http://straume.lmt.lv/lampa”, kur pieejama pilna tiešraides programma, kā arī festivāla mājaslapā “http://www.festivalslampa.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Łoti pozitīva gaisotne Atbildēt

    Lielais vairums apmeklētāji bija gados jauni cilvēki. Gaisotne pozitīvi energizēta, optimistiska… Tāda sajūta, ka iespējams kaut ko labu paveikt. Bija ko klausīties, pašiem piedalīties, izmainīt domas, uzzināt ko jaunu, pat piedzīvot aizrautību, entuziasmu runātājos.

  2. Sit pa lampu

  3. Kur tur radās 9000?

  4. Cien. LETA!
    Murgot arī vajaga ar zināmu mēra izjūtu!

Draugiem Facebook Twitter Google+