Ralfs Freibergs cīņā ar čehu uzbrucēju.

Spēle bija ļoti grūta un vienā brīdī komandai “beidzās benzīns”, turklāt pretinieki arī baudījuši tiesnešu simpātijas, pēc zaudējuma pasaules čempionātā spēlē pret Čehiju atzina Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs.

Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Latvijas izlase piekāpās spēcīgajiem sāncenšiem ar 3:6 un ar četrās spēlēs iegūtiem sešiem punktiem B grupā atrodas piektajā vietā. Nākamā spēle sestdien pret Krieviju.

“Mums šodien daudz kas nesanāca. Bet atdevām visu, cik izvilkām, tik izvilkām. Man benzīns beidzās vienā brīdī. Grūta spēle, pret Šveici bija vieglāk. Čehi individuāli turēja ripu, garās piespēles pa lielu laukumu, visam jātiek līdzi, visu laiku jāpārvietojas un jāskatās aiz muguras. Mazākumi, vairākumi – baigi daudz enerģiju prasīja. Pietrūka benzīns,” sacīja Ralfs Freibergs.

Pirmajā periodā spēle gāja jūsu gultnē?

Pirmajā periodā visi turējāmies. Piecu minūšu sodā viņi mūs nobombardēja, visu līdz pēdējam atdevām, lai neielaistu. Tas prasīja (spēku) un nosēdāmies.

Kas bija beigās epizodē pret Gudasu?

Spēles moments. Pret Lauri izpildīja spēka paņēmienu, es – pret Gudasu. Tāds pats kā Mārim – piecas minūtes nevajadzēja dot un šeit arī. Varbūt. Kas bija pēc sestā gola? Viņiem kaut kas nepatika, tas ir hokejs.

Man tas tikai no malas izskatījās vai čehi spēlēja riebīgi, netīri?

Tie ir čehi, tā ir arī Čehijā. Varbūt esmu pieradis, man likās normāla spēle. Viņi bija labāki, tiesneši pavilka. Iedeva mums daudz vairākumus, bet cik vēl neiedeva tāpēc, ka ir jau bijuši noraidījumi. Tas lai paliek uz viņu (sirdsapziņas).