Sports
Futbols

FOTO: Futbolista Dāvja Ikaunieka romantiskā kāzu diena0


Dāvis Ikaunieks un Sintija Ikauniece savā skaistākajā dienā.
Dāvis Ikaunieks un Sintija Ikauniece savā skaistākajā dienā.
Foto: Kristīne Stahanova/"Facebook"

Latvijas futbolists Dāvis Ikaunieks draudzeni Sintiju par sievu apņēma futbola stadionā Kuldīgā. Jauno īpašā diena aizritēja ļoti romantiskā un jautrā gaisotnē.

“Pirmā mūsu kāzu vēlēšanās bija, lai ir foršs kāzu vadītājs un mums tāds bija Aivis Ceriņš, tik super duper atraktīvs cilvēciņš, kas izklaidēja mūsu viesus visas dienas garumā, visi pēc tam sūdzējās par muskuļu sāpēm vaigos, jo smieklu tajā dienā netrūka! Šī diena nebūtu iespējama bez Jums visiem, mūsu mīļajiem draugiem un radiem, kas ir mums apkārt uz šīs pasaules, visiem Jums novēlam izbaudīt šo laiku un atcerieties, ka katra diena ir jāizbauda, mīliet savus apkārtējos un novērtējiet tos, kas Jums ir apkārt, jo mēs esam laimīgi, ka mums apkārt ir tik daudz labu cilvēku!” savā “Facebook” profilā raksta Sintija Ikauniece.

Futbolista Dāvja Ikaunieka kāzas
Saistītie raksti

Dāvis Ikaunieks pēc trīs gadu spēlēšanas Čehijā Ikaunieks atgriezies Latvijā un izīrēts spēcīgajai Rīgas vienībai “RFS”, kas rīt Ļubļanā, Slovēnijā ar maču pret “Olimpija” debitēs Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. Dāvis, kurš decembrī tika atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu, gan atveseļojas no savainojuma un nav zināms, vai varēs doties laukumā palīdzēt savai jaunajai komandai.

Latvijas futbola izlasē spēlē arī viņa jaunākais brālis Jānis Ikaunieks, kurš pārstāv FK “Liepāja”.

LA.lv