Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
1. oktobris, 2016
Drukāt

FOTO: Kāda būs jaunā izrāde “Mēdeja” ar Gunu Zariņu

Eiripīda traģēdijas "Mēdeja" ģenerālmēģinājums Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī.Eiripīda traģēdijas "Mēdeja" ģenerālmēģinājums Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī.

Foto - LETA

1.oktobrī skatītājiem būs iespēja redzēt izrādi “Mēdeja” pēc Eiripīda lugas. Režisors, mūzikas un noformējuma koncepcijas autors ir Vladislavs Nastavševs, kuram tas ir pirmais projekts Rīgas Krievu teātrī.

Varenā burve Mēdeja, Kolhidas ķēniņa meita un Saules dieva Heliosa mazmeita, palīdzēja Jāsonam iegūt zelta aunādu. Iemīlējusies argonautu vadonī, viņa aizbēga viņam līdz un kļuva par viņa sievu un viņa divu dēlu māti. Viņi atrod patvērumu Korintā, kur dažus gadus vēlāk Jāsons plāno precēties ar vietējā ķēniņa meitu. Un tad Mēdeja nolemj atriebties…

Mēdejas lomā – Guna Zariņa (Jaunais Rīgas teātris). Pārējās lomas izrādē iemieso Maskavas teātra “Gogoļa centrs” aktieris Mihails Troiņiks un RKT aktieri Igors Čerņavskis un Maksims Busels.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu?Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+