×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Foto: Zolitūdes traģēdijas vietā gulst ziedi un deg svecītes (2)

Timurs SubhankulovsTimurs Subhankulovs

Bojāgājušo skaits pēc lielveikala “Maxima” jumta sagrūšanas Rīgā, Zolitūdes mikrorajonā, pārsniedzis pussimtu. Atbildīgie sestdien vakarpusē nolēma pārtraukt glābšanas darbus sabrukušajā lielveikalā. Tikmēr iedzīvotāji piektdien un sestdien pulcējas pie traģēdijas vietas nožogojuma, noliekot ziedus un aizdedzot svecītes veikalā bojāgājušo piemiņai.

Skats uz traģēdijas vietu no augšas

Uz jumta noritēja apzaļumošanas darbi

Glābšanas darbi turpinājās visu nakti

Ceturtdienas vakars nelaimes vietā Zolitūdē

Latvija sēro par traģēdijas upuriem

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par kādu izmeklēšanu mēs varam runāt, ja jau piektdienas rītā visas iesaistītās atbildīgās personas vienojušās par kopīgu notikušā versiju:
    “Pauniņš piektdienas rītā piedalījās ārkārtas sanāksmē, kurā pulcējās lielveikala būvniecībā un projektēšanā iesaistītās firmas – ēkas īpašnieks un attīstītājs „Homburg Group”, būvuzraudzības kompānija „CMConsulting”, arhitektūras firma „Kubs”, būvkonstruktoru birojs „HND Grupa” un būvniecības uzņēmums „RE&RE”. Sanākušo cilvēku uzdevums bija noskaidrot notikušā iemeslus. ”
    Kāpēc visi šie cilvēki netika ceturtdienas vakara aizturēti un ievietoti izmeklēšanas izolatorā, ja reiz policija jau bija izvirzījusi 3 notikušā versijas, kas visas saistītas ar projektēšanu, būvniecību un būvdarbiem? tagad visi papīri, kas neatbilst “tīrajai” versijai jau sen nobēdzināti.
    kur ir tie Bērziņa apsolītie neatkarīgie eksperti? kad viņi ieradīsies? kad ēka būs pilnībā demontēta, būs paņemti kaut kādi materiālu paraugi, par kuriem neviens vairs nevarēs garantēt, ka tie vispār ir no turienes?
    Vēl – daudzi uzskata, ka atteikšanās pieņemt ārvalstu palīdzību ir skaidrojama ar to, ka viņiem nebija jāredz detaļas… Daudz ko jāslēpj, citādi neizskaidrot. Par daudz palīdzības nekad nav, kaut vai lai stāv malā.

  2. Mēs zinām cilvēka vārdu, kurš atbildīgs par Rīgas būvvaldi un TRAĢĒDIJU. Biedrs UŠAKOVS. Viņam jāatkāpjas! Apsveicam Ušakova, Amerika, Šlesera Kungi! Bizness „rulē”, varēs Otkatu dabūt arī no Memoriāla, ko būvēs Traģēdijas vietā! Cik noprotu Būvvalde pārprofilēta par galveno cīnītāju „Pret Valsts Valodas likuma izpildi Rīgā”. Cieti! Lieliski!

Draugiem Facebook Twitter Google+