Sports
Hokejs

FOTO: Hokeja veterāni godina valsts neatkarības dienu un atceras vecos laikus 16

Valsts svētku dienā 18. novembrī aizvadīts viens no gada gaidītākajiem hokeja saimes pasākumiem – veterānu tikšanās pie pazīstamajiem nēģu cepējiem Eduarda un Zigrīdas Skaveneciem Carnikavā, “LA” informēja biedrības “Latvijas hokeja vēsture” vadītājs Ēvalds Grabovskis.

“Jau otro gadu Latvijas hokeja veterāni mūsu valsts dibināšanas dienā tikās, lai kopā sanākot sajustu atkal satikšanās prieku, bijušo plecu sajūtu, kavētos atmiņās un pie reizes apjautātos – draugs, kā tev iet? Pasākums tika organizēts sportiskas ģimenes – dauzkārtēja Latvijas brīvās cīņas čempiona Eduarda un vairākkārtējas Latvijas čempiones šaušanā Zigrīdas Skavenecu – ar mīlestību iekoptajā īpašumā, kur padomāts par viesu uzņemšanu, radot tiem iespēju pilnībā iepazīties ar Gaujas nēģu gatavošanas dažādajām kombinācijām ģimenes uzņēmuma izpildījumā,” pastāstīja Grabovskis.

“Kā svētku reizēs pieklājās izskanēja pateicības vārdi Radītājam, vecākiem, valstij un hokejam – visam tam, kas svarīgs mums katram. Dažādus laikus piedzīvojušajiem un daudz ko redzējušajiem atmiņu netrūkst – viss savijās raibā kamolā. Gaujas ūdeņiem plūstot uz jūru tiem līdzi nemanot aizsteidzies laiks, un atvadoties no viesmīlīgajiem saimniekiem līdz paņemam sajūtas, kuras rodas kā dziesmā “un kad vecie draugi atkal tiekās-visu sirdīs valda prieks…”

Paldies tiem, kuri darīja un kuri piedalījās, un apņēmas pēc gada tikties atkal.”

Viņš atzīmēja, ka 18. novembrī dzimis kādreizējais ASV izlases ārsts Visvaldis Nagobads, kuram apritēja 96 gadi.

Galerijas nosaukums
LA.lv