×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
24. novembris, 2016
Drukāt

FOTO: Hokeja veterāni lustīgi nosvin 18. novembri

foto: HK "Kurbads"foto: HK "Kurbads"

Latvijas hokeja veterāni ar patīkamu kopā sanākšanu Carnikavā 18. novembrī atzīmēja Latvijas neatkarības 98. gadskārtu.

No hokeja senioru paaudzes pasākumā piedalījās Uldis Opits, Vilnis Burtnieks, Arnis Jēkabsons, Kārlis Apsītis, Eduards Kļaviņš, Gunārs Krastiņš, Juris Repsis, Eduards Strauts, Andris Hendelis, Antons Kraulis, Broņeslavs Samovičs, Ēvalds Grabovskis, bet tiesnešu bloku pārstāvēja Mečeslavs Tomkēvičs un Ivars Plikšis un Guntars Gailis. Veterāni lustējušies kādreizējā Latvijā pazīstamā cīkstoņa Eaduarda Ščepaņeca īpašumā, kurā varēja mieloties ar namatēva gatavotajiem nēģiem.

Ēvalds Grabovskis teic, ka ar hokeja kluba “Kurbads” prezidenta Anda Pikāna atbalstu rīkotais pasākums izdevies perfekts un viņš cer uz uzņēmēja atsaucību arī nākotnē. Viņš arī piebilst, ka Latvijas valsts nu sasniegusi Elmāra Baura gadskaitli – leģendārajai hokeja personībai 98 apritēja 30. septembrī.

Augusta izskaņā klajā nāca Grabovska grāmata “Hokeja elpas skartie”. Viņš atgādina, ka pirms diviem gadiem 24. novembrī mūžīgā aizgāja leģendārais treneris Viktors Tihonovs, kurš no 1968. līdz 1977. gadam vadīja Rīgas “Dinamo”, un tajā laikā Latvija saslima ar lielo hokeja drudzi. “Tā laika Latvijas hokeja sabiedrība ar pateicību atceras to hokeju un tās emocijas, kas stāvēja pāri visam. Varbūt tur arī mūsos radās priekšstats un ticība savām spējām. Paldies Viktoram Vasiļjevičam par Latvijai ziedotajiem gadiem,” teic Grabovkis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+