Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks stiprināt un dibināt visu veidu attiecības! Horoskopi 1.01.2018. – 7.01.2018. 16

Reuters/LETA

Horoskopi 1.01.2018. – 7.01.2018.

Auns

Daudz jaunu nodomu un ideju, kas, šķiet, tā vien prasās nekavējoties tikt īstenotas. Gudrāk gan darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pārlieku nesteigsies un nekādā ziņā neķersies pie visa uzreiz – planētas sekmē arī zināmu juceklīgumu un nodomu nepastāvību.


Vērsis

Piemērots laiks turpināt un pabeigt vēl vecajā gadā iesākto. Veiksies viss kolektīvi darāmais un it sevišķi varēs paļauties uz pretējā dzimuma personu palīdzību. Brīvajā laikā ieteicams nebūt vienam, bet pavadīt to kopā ar tiem, kas sirdij tuvi.

Dvīņi

Planētas sekmē interesi par visu jauno un neparasto. Viņi darītu labi, ja no visām prātā ienākušajām idejām šobrīd atlasītu tās, kas šķiet visnoderīgākās, un arī tās, kuru realizācijai šobrīd vismazāk šķēršļu.

Vēzis
Apstākļi labvēlīgi gandrīz vai jebkuram pasākumam, tomēr tas rada arī problēmas – Vēzis nezina, pie kā viņam īsti ķerties. Rezultātā var sanākt mētāšanās no viena pasākuma pie otra un galu galā padarīts var nebūt nekas.

Lauva

Arī viņam apstākļi ir labvēlīgi un atliktu tikai darīt, taču nebūtu par ļaunu, ja no daudzajām iespējām viņš izvēlētos visperspektīvākās. Nevajadzētu arī mētāties no viena darba uz otru. Apkārtējo atzinības gan šobrīd būs tā mazāk.

Jaunava

Viņa ir pilna enerģijas un darbi veicas. Planētas labvēlīgas, lai jau pašā gada sākumā sāktu ko jaunu un nozīmīgu vai arī, ja palikuši vēl vecajā gadā nepadarīti darbi, enerģiski tos pabeigtu. Sevišķi veiksies viss, kas saistīts ar finansēm un materiālām vērtībām.

Svari

Planētas labvēlīgas, lai beidzot sakārtotu to, kam agrāk nav atlicis ne laika, ne patikšanas. Viņi darītu gudri, ja ķeros pie kā tāda, kas izlolots jau iepriekš, taču vienmēr atlikts uz vēlāku laiku. Ja nekā tāda nav, var pieslīpēt jau agrāk paveikto.

Skorpions

Viņam daudz spēka un enerģijas un, ja vien neizšķiedīs savus spēkus sīkumos un jau nedēļas sākumā izvēlēsies vajadzīgās prioritātes, tās beigās viņam ar padarīto vajadzētu būt apmierinātam. Brīvajā laikā vislabāk baudīt mākslu.

Strēlnieks
Viņu interesē viss jaunais un, ja vien no daudzajām iespējām viņš izvēlēsies īsto, tieši šobrīd var izdoties sākt ko lielu un nozīmīgu. Labāk tomēr veiksies darbi, kuri vairāk veicami ar galvu, nevis rokām.

Mežāzis
Nemierīga, taču veiksmīga nedēļa. Daudz dažādu pārmaiņu, ko vēlams sagaidīt ar optimismu un izmantot visas to sniegtās izdevības. Lielākā daļa pārmaiņu būs uz labu un ar tām, kuras varbūt būs ne tik labas, izdosies tikt galā. Neaizmirst arī par atpūtu!

Ūdensvīrs
Mierīgs laiks, ko vislabāk izmantot, lai stiprinātu un arī dibinātu visu veidu attiecības – gan profesionālajā darbībā, gan personiskajā dzīvē. Vientuļajiem šīs zīmes pārstāvjiem sevišķi svarīgi pacensties nebūt vieniem.

Zivis

Mierīga, bet vienlaikus arī veiksmīga nedēļa. Sevišķi pārsteigumi nav gaidāmi un vislabāk šo laiku izmantot, lai vēl padarītu to, kas pagājušajā gadā nav paspēts un arī apdomātu nākotnes plānus. Spēja nojaust nākotni šonedēļ spēcīga.

LA.lv