Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
18. maijs, 2017
Drukāt

Foto idejas: vasarīgs manikīrs ar smalkiem ziedu rakstiem

manikirs

Visi ar nepacietību gaidām, kad beidzot laiks kļūs siltāks un saule sāks lutināt arī tālāk uz ziemeļiem, matus jauks smaržīgs vējiņš un acis priecēs puķu košums. Šajā noskaņā iejutušies arī manikīra dizaineri, piedāvājot paātrināt ilgotās pārmaiņas ar košu un vasarīgu manikīru.

Pat ja ārā līņā vai, vēl trakāk, saulainā laiciņā jāstrādā birojā, puķītes uz nagiem vienmēr uzlabos garastāvokli!

Iedvesmai piedāvājam foto izlasi ar vasarīgiem manikīra paraugiem.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+