Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
11. novembris, 2015
Drukāt

FOTO: Iedzīvotāji noliek tūkstošiem svecīšu pie Rīgas pils sienas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Pie Rīgas pils sienas cilvēki nesteidzīgi sākuši nolikt svecītes, novēroja aģentūra BNS.

Nolikt svecītes ieradušies gan skolas vecuma bērni, gan arī vecāka gadagājuma ļaudis. Sanākušie pēc svecīšu nolikšanas nedaudz uzturas un tad dodas projām.

Trešdien Latvijā par godu uzvarai pār Bermonta karavīru 1919.gada 11.novembrī tiek atzīmēta Lāčplēša diena. Svētkos tradicionāli notiek armijas vienību parāde, kā arī dažādi pasākumi, tostarp svecīšu nolikšana pie Rīgas pils, lai pieminētu kritušos Latvijas karavīrus.

Svecīšu nolikšanā pie Rīgas pils trešdien plāno piedalīties valsts augstākās amatpersonas, tostarp plkst.18.00 Valsts prezidents Raimonds Vējonis un plkst.19.30 ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) iepriekš aicināja iedzīvotājus, kuri trešdien dosies pie Rīgas pils sienas aizdedzināt piemiņas uguni šogad izmantot svētku svecītes, nepārspīlējot ar to lielumu. VNĪ arī lūdz iedzīvotājus nelikt sveces uz asfalta ietves, bet tam domātajā, šogad uzstādītajā nerūsējošā tērauda stiprinājumā pie Rīgas pils sienas.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+