×
Mobilā versija
Brīdinājums +7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
8. marts, 2016
Drukāt

FOTO: Ielās vīrieši ar ziedu klēpjiem; 8. marta svinībām tērēs līdz 20 eiro (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ziedu tirdzniecība Starptautiskajā sieviešu dienā - 8.martā.

Šodien, kad kalendārs rāda 8.martu, 59% Latvijas iedzīvotāju iecerējuši Sieviešu dienas svinībām tērēt līdz 20 eiro, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

Vēl 19% plāno atvēlēt 21-30 eiro, 14% respondentu minēja 31-50 eiro, bet 8% aptaujāto plāno vairāk nekā 51 eiro lielus tēriņus.
Vairāk nekā 70% respondentu kā vispopulārāko dāvanu šajos svētkos minēja ziedus, otrajā vietā atstājot romantiskas vakariņas, bet dāvanu TOP3 noslēdz SPA apmeklējums.

“Tradicionāli jau dienu pirms, kā arī tieši 8.martā ievērojami pieaug pieprasījums pēc dažādiem ziediem. Vispopulārākie ziedi šajos pavasarīgajos svētkos parasti ir tulpes, rozes un narcises. Taču netiek aizmirsti arī dažādi ziedu pušķi un puķes podiņos,” novērojumos dalās “Maxima Latvija” Mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Šogad visos “Maxima Latvija” veikalos iespējams iegādāties tieši Latvijā audzētas dažādu krāsu tulpes, ko piegādājis ziedu audzētājs SIA “Sedumi”. Plašajā ziedu klāstā ir arī rozes, narcises, četru veidu ziedu pušķi, krizantēmas, gerberas, kā arī pavasarīgas ziedu kompozīcijas no hiacintēm, prīmulām un narcisēm podiņos.

“Šajā svētku dienā esam sarūpējuši pavasarīgu pārsteigumu visiem klientiem. Dāmas sveiksim mēs, bet kungi, kas šajā dienā saņems pasūtījumu no internetveikala e-maxima.lv, ar iegūto dāvaniņu varēs iepriecināt savu mīļoto sievieti,” norāda internetveikala e-maxima.lv vadītāja Sanita Bērziņa.
Svētku galdā 36% respondentu plānojusi celt dažādas kūkas un tortes, 18% – suši, 17% – augļus, 11% aptaujāto mielosies ar šokolādi, bet 7% – ar smalkmaizītēm un kūciņām. Vēl 4% respondentu svētku galdam nolūkojuši zivju izstrādājumus, 3% – salātus, 2% – gaļas produktus, bet vēl 2% respondentu minēja citu variantu.

Gan “Maxima Latvija” veikalos, gan internetveikalā e-maxima.lv jau no pirmdienas palielinājušies saldumu pārdošanas apjomi, jo dāmu sveicēji steidz iegādāties saldās dāvanas, priekšroku dodot dažādām konfekšu kastītēm.

Vairāk nekā piektā daļa jeb 22% respondentu atzina, ka Latvijas sievietes visvairāk vēlētos svētkos ziedus saņemt no valsts prezidenta Raimonda Vējoņa. Otrajā vietā ir mūziķis Intars Busulis, trešajā vietā aptaujas dalībnieki ierindoja mūziķi Renāru Kauperu, bet ceturtajā vietā atstāja Fēliksu no TV seriāla “Ugunsgrēks” jeb aktieri Ģirtu Ķesteri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kudlaam veel ko daavinaat, burkaanu un ..

Draugiem Facebook Twitter Google+