Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
10. aprīlis, 2017
Drukāt

FOTO: Igauņu zīmols “Liina Stein” vilina latviešu līgavas ar burvīgiem kāzu tērpiem (1)

Sander AntoniakSander Antoniak

Topošās līgavas Melngalvju Namā nedēļas nogalē varēja priecēt acis ar jauno Liina Stein Bridal 2018 kolekciju – ar rokām darinātas līgavas kleitas, ko piedāvā igauņu modes dizainere Līna Steina (Liina Stein). Līnas majestātiskās un sapņainās līgavas kleitas ir veidotas ar smalkām, ar rokām adītām mežģīnēm un pieejamas Tallinā, Krievijā un Saūda Arābijā.

“Lai gan Liina Stein kāzu tērpu kolekcija piedāvā plašu gatavo kāzu kleitu sortimentu, lielākā daļa kāzu kleitu tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, turklāt darbus veic talantīgi meistari ar īpaši prasmīgām rokām. Perfekti kleitu modeļi un detaļas ir lietas, kas dāvā neaizmirstamas emocijas un atmiņas šajā visskaistākajā dienā, kuru piedzīvo mīlētāji,” vēsta uzņēmuma pārstāvji.

Ieteicams ieplānot vismaz trīs līdz četrus mēnešus savas izsapņotās līgavas kleitas pašūšanai, tomēr procesa sniegtā aizrautība, iespējas, fascinējošā dažādu mežģīņu piemeklēšana, detaļu pārveidošana, kleitas uzlaikošana un ar pasākumu saistītais prieks, ir gaidīšanas vērts. Redzot, kā kleita top un padara jūs aizvien skaistāku katrā uzlaikošanas reizē, jau veidojas atmiņas, kas vēlas tikt atklātas tikai dažas stundas vēlāk Tallinas centrā.

Papildu kāzu kleitām Liina Stein piedāvā vēl daudz ko vairāk. Liina Stein kolekcijas ir ļoti daudzveidīgas – atjautīgas kokteiļu kleitas, izsmalcinātas vakarkleitas un klasiska mazo, melno vakarkleitu kolekcija, katra no šīm dažādajām stilu un krāsu variācijām sniedz kaut ko jaunu visiem gadījumiem, vietām, vecumiem un temperamenta tipiem. Un, kad sapņu kāzu kleita ir sagaidīta, jūs varat izvēlēties otro kleitu kāzu svinībām vai tērpu medusmēnesim

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+