Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Iznīcina kravu ar viltotiem “Hennessy” un “Jack Daniel’s” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) trešdien sācis un piektdien plāno pabeigt iznīcināt divus gadus muitā turēto, 80 000 eiro vērto alkohola kravu, kura pieder Vācijas uzņēmumam “Entercon Ost West Handels” .

LETA ziņo, ka šī ir no vērienīgākajām alkohola kravas iznīcināšanas procedūrām. Tā notiek saistībā ar Vācijas uzņēmumam nelabvēlīgo, divus gadus ilgušo tiesvedību ar VID. Alkohola kravā esošie “Glenmorangie”, “Hennessy”, “Jack Daniel’s” “premium” klases produkti atzīti par viltojumiem, kas ir iznīcināmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. bet vai tiešām viltojums?

  2. spainītis ir ar cauru dibenu…viss uz kanalizeišen pa taisno

  3. Kādas šausmas! Tīri vai sirds asiņo! Te jau jāizkar karogs sēru noformējumā, kā sēru dienā! Labu šņabi izliet tualetes podā – to spēj tikai necilvēki!

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (13)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+