Mobilā versija
-0.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Svētdiena, 4. decembris, 2016
22. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Iznīcina kravu ar viltotiem “Hennessy” un “Jack Daniel’s” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) trešdien sācis un piektdien plāno pabeigt iznīcināt divus gadus muitā turēto, 80 000 eiro vērto alkohola kravu, kura pieder Vācijas uzņēmumam “Entercon Ost West Handels” .

LETA ziņo, ka šī ir no vērienīgākajām alkohola kravas iznīcināšanas procedūrām. Tā notiek saistībā ar Vācijas uzņēmumam nelabvēlīgo, divus gadus ilgušo tiesvedību ar VID. Alkohola kravā esošie “Glenmorangie”, “Hennessy”, “Jack Daniel’s” “premium” klases produkti atzīti par viltojumiem, kas ir iznīcināmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. bet vai tiešām viltojums?

  2. spainītis ir ar cauru dibenu…viss uz kanalizeišen pa taisno

  3. Kādas šausmas! Tīri vai sirds asiņo! Te jau jāizkar karogs sēru noformējumā, kā sēru dienā! Labu šņabi izliet tualetes podā – to spēj tikai necilvēki!

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+