Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
22. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Iznīcina kravu ar viltotiem “Hennessy” un “Jack Daniel’s” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) trešdien sācis un piektdien plāno pabeigt iznīcināt divus gadus muitā turēto, 80 000 eiro vērto alkohola kravu, kura pieder Vācijas uzņēmumam “Entercon Ost West Handels” .

LETA ziņo, ka šī ir no vērienīgākajām alkohola kravas iznīcināšanas procedūrām. Tā notiek saistībā ar Vācijas uzņēmumam nelabvēlīgo, divus gadus ilgušo tiesvedību ar VID. Alkohola kravā esošie “Glenmorangie”, “Hennessy”, “Jack Daniel’s” “premium” klases produkti atzīti par viltojumiem, kas ir iznīcināmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. bet vai tiešām viltojums?

  2. spainītis ir ar cauru dibenu…viss uz kanalizeišen pa taisno

  3. Kādas šausmas! Tīri vai sirds asiņo! Te jau jāizkar karogs sēru noformējumā, kā sēru dienā! Labu šņabi izliet tualetes podā – to spēj tikai necilvēki!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+