Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Iznīcina kravu ar viltotiem “Hennessy” un “Jack Daniel’s” (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) trešdien sācis un piektdien plāno pabeigt iznīcināt divus gadus muitā turēto, 80 000 eiro vērto alkohola kravu, kura pieder Vācijas uzņēmumam “Entercon Ost West Handels” .

LETA ziņo, ka šī ir no vērienīgākajām alkohola kravas iznīcināšanas procedūrām. Tā notiek saistībā ar Vācijas uzņēmumam nelabvēlīgo, divus gadus ilgušo tiesvedību ar VID. Alkohola kravā esošie “Glenmorangie”, “Hennessy”, “Jack Daniel’s” “premium” klases produkti atzīti par viltojumiem, kas ir iznīcināmi.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. bet vai tiešām viltojums?

  2. spainītis ir ar cauru dibenu…viss uz kanalizeišen pa taisno

  3. Kādas šausmas! Tīri vai sirds asiņo! Te jau jāizkar karogs sēru noformējumā, kā sēru dienā! Labu šņabi izliet tualetes podā – to spēj tikai necilvēki!

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+