×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Foto: izrādes “Vella kalpi” ģenerālmēģinājums pirms lielās tūres pa Latviju

Foto: Anda KrauzeFoto: Anda Krauze

Trešdien Rīgā notika jaunās un vērienīgās muzikālās brīvdabas izrādes “Vella kalpi” ģenerālmēģinājums, bet jau piektdien, 25. jūlijā, plkst. 21 Saulkrastu estrādē būs skatāma tās pirmizrāde.

Izrāde būs skatāma deviņās pilsētās: Saulkrastos – 25.jūlijā, Tukumā – 26.jūlijā, Valmierā – 1.augustā, Alūksnē – 2.augustā, Madonā – 9.augustā, Ikšķilē – 15.augustā, – Jēkabpilī – 16.augustā, Bauskā – 22.augustā, Kuldīgā – 23.augustā.

Izrādi “Vella kalpi” skatītājiem piedāvā “Muzikālais teātris 7”, svinot savu desmitās jubilejas vasaras sezonu. “Vella kalpu” piedzīvojumus uz skatuves izdzīvos 32 aktieru trupa, kurā piecas mākslinieces – Karīna Tatarinova, Jolanda Suvorova, Anna Šteina, Līga Robežniece un Zane Burnicka piedalījušās arī 2005. gada iestudējumā.

Brašo Vella kalpu lomās Gints Andžāns, Jānis Auzāns un Rihards Lepers, savukārt viņu līgavas atveidos Vita Baļčunaite, Helēna Vasiļevska un Samanta Tīna. Pārējās lomās iejutīsies Juris Kalniņš, Ērika Eglija, Zigurds Neimanis, Akvelīna Līvmane, Atis Auzāns, māsas Legzdiņas, Kārlis Anitens, Anita Levša, Olga Stupiņa, Sergejs Ivanovs, Alberts Kivlenieks un daudzi citi. Bet Rīgas atslēgas un līdz ar to arī Rīgas nākotnes loma šovasar uzticēta mūsu nākotnei – trim mazām, bet brašām meitenēm.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā – “www.bilesuparadize.lv”, kā arī viesizrāžu norises vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+