Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

FOTO: Jaunā “VAIDE” rudens-ziemas kolekcija, ko modelējusi Sonita Pāvuliņa (2)

Vaide Publicitātes fotoVaide Publicitātes foto

Latvijas apģērbu ražošanas uzņēmums “Vaide” jaunajā rudens/ziemas sieviešu ekskluzīvo apģērbu kolekcijā “Monic by VAIDE” akcentu liek uz Latvijā reti sastopamā dabīgā zīda auduma blūzēm, tunikām un topiem aktuālajos tumši zilajos un sinepju toņos.

Dabīgā zīda audums, kura šķiedru iegūst tikai un vienīgi no zīdtārpiņiem, ir grūti aprakstāms, taču gadu tūkstošos kļuvis slavens ar savu zīdaino maigumu, kā arī spēju sildīt vēsā laikā un atvēsināt – karstā. Latvijas veikalos dabīgais zīds atrodams reti, pat saausts kopā ar elastānu un viskozi.

“Jaunā “Monic by VAIDE” 2015. gada rudens/ziemas kolekcija jau tagad pieejama visos 3 mūsu uzņēmuma firmas veikalos Latvijā. To veidojusi Latvijas modes māksliniece Sonita Pāvuliņa kopā ar itāļu dizaineru grupu. Visi audumi, no kuriem šūta šī kolekcija, ieskaitot dabīgo zīdu, ražoti vislabākajās Itālijas austuvēs,” stāsta SIA “Vaide” pārdošanas nodaļas vadītāja Inese Lode.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Smuki gan.Ļoti pat smuki.

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+