Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
8. jūlijs, 2015
Drukāt

FOTO: Jaunais Valsts prezidents Vējonis stājas amatā (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni un dēliem ziedu nolikšanas ceremonijas laikā pie Brīvības pieminekļa.

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš Melngalvju namā simboliski nodevis Rīgas pils atslēgas jaunajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Pēc Rīgas pils atslēgu nodošanas Bērziņš un Vējonis sarokojās, kam sekoja Latvijas himna zēnu kora izpildījumā.

Vējonis simboliski apsēdās arī Valsts prezidenta krēslā, savukārt Bērziņš, izrādot savu atbalstu, uzlika savu roku uz viņa pleca.

Pāris stundas vēlāk Vējonim paredzēta dalība Valsts prezidenta inaugurācijai veltītajā pasākumā.

Kā ziņots, jaunais Valsts prezidents Vējonis, uzņemoties amata pienākumus, šodien Saeimas ārkārtas sēdē nodeva svinīgo solījumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Palasīju preža runu – beigas superīgas – nu 4 gadu laikā Latvijas iedzīvotāji varēs redzēt un daži just , kā latviešiem pienāks kirdiks. Malaģec, un kā saka irlatvieši – best of lak.

  2. JAUKI SKATĪTIES UZ PREZIDENTA ĢIMENI!!! BRAŠI, SKAISTI DĒLI!!! LAI VEICAS VISS, KO BŪS IECERĒJIS UN DOMĀJIS PAVEIKT PREZIDENTS!!! Cerams, ka nebūs KĀRTĒJĀS MALDUGUNIS UN NEREĀLI IZBĀRSTĪTI VĀRDI VĒJĀ AR TUKŠU SKAŅU… ĻOTI CERU!!!

  3. Nu ko lai saka – skaista bilde un pirmā lēdija kā puķe savu vīriešu ieskauta 🙂 Lai veicas!!

  4. Skaista prezidenta ģimene! Man prieks!

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+