Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
8. jūlijs, 2015
Drukāt

FOTO: Jaunais Valsts prezidents Vējonis stājas amatā (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni un dēliem ziedu nolikšanas ceremonijas laikā pie Brīvības pieminekļa.

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš Melngalvju namā simboliski nodevis Rīgas pils atslēgas jaunajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Pēc Rīgas pils atslēgu nodošanas Bērziņš un Vējonis sarokojās, kam sekoja Latvijas himna zēnu kora izpildījumā.

Vējonis simboliski apsēdās arī Valsts prezidenta krēslā, savukārt Bērziņš, izrādot savu atbalstu, uzlika savu roku uz viņa pleca.

Pāris stundas vēlāk Vējonim paredzēta dalība Valsts prezidenta inaugurācijai veltītajā pasākumā.

Kā ziņots, jaunais Valsts prezidents Vējonis, uzņemoties amata pienākumus, šodien Saeimas ārkārtas sēdē nodeva svinīgo solījumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Palasīju preža runu – beigas superīgas – nu 4 gadu laikā Latvijas iedzīvotāji varēs redzēt un daži just , kā latviešiem pienāks kirdiks. Malaģec, un kā saka irlatvieši – best of lak.

  2. JAUKI SKATĪTIES UZ PREZIDENTA ĢIMENI!!! BRAŠI, SKAISTI DĒLI!!! LAI VEICAS VISS, KO BŪS IECERĒJIS UN DOMĀJIS PAVEIKT PREZIDENTS!!! Cerams, ka nebūs KĀRTĒJĀS MALDUGUNIS UN NEREĀLI IZBĀRSTĪTI VĀRDI VĒJĀ AR TUKŠU SKAŅU… ĻOTI CERU!!!

  3. Nu ko lai saka – skaista bilde un pirmā lēdija kā puķe savu vīriešu ieskauta 🙂 Lai veicas!!

  4. Skaista prezidenta ģimene! Man prieks!

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+