Latvijā
Kriminālziņas

FOTO. Juglu piedūmo ugunsgrēks privātmājā0


Ugunsgrēks privātmājā Juglā, Tramplīna ielā, 30.05.2018.
Ugunsgrēks privātmājā Juglā, Tramplīna ielā, 30.05.2018.
Foto – La.lv

Rīgā, Juglas mikrorajonā šo trešdien, apmēram pēc pulkst.11:00 izcēlies ugunsgrēks kādā privātmājā, Tramplīna ielā 8. Notikuma vietā portāls “La.lv” novēroja vismaz četras ugunsdzēsēju mašīnas, ātrās palīdzības mediķu brigādes auto un gāzes avārijas dienestu, kā arī vairākus policijas pārstāvjus.

Kā uz vietas bija redzams, uguns plosījās privātmājas otrajā stāvā, no kurienes stipri kūpēja dūmi, piedūmojot tuvējo apkārtni vēl vairāku ielu attālumā. Ugunsdzēsēji vēl ap pulkst.14:00 dzēsa ugunsgrēku gan ēkas iekšpusē, gan uz jumta. Bija redzams, ka jumts stipri cietis. Atklāta liesma ap pulkst.14 gan vairs nebija vērojama. Bija redzams, ka pamatīgi izdedzis mājas otrais stāvs, no kurienes “gāzās” dūmi. Šobrīd mūsu rīcībā nav plašākas informācijas par notikušo, kādēļ ugunsgrēks izcēlies.

Galerijas nosaukums
Saistītie raksti

Mediķi portālam “La.lv” nelaimes vietā apstiprināja, ka cilvēki cietuši nav. Savukārt turpat sastaptie policijas pārstāvji atteicās komentēt notiekošo, norādot vien, ka pašiem vēl īsti nav precīzas informācijas par ugunsnelaimes cēloņiem. Notiekošo vēroja arī apkārtējo māju iedzīvotāji, un, iespējams, arī ugunsnelaimē skartās privātmājas iedzīvotāja, kura vienā brīdī centās iekļūt mājā, bet tika atturēta no šī soļa.

Tuvējās mājās dzīvojošie aculiecinieki mums pastāstīja, ka šorīt, aptuveni ap pulksten 11 izdzirdējuši vismaz trīs līdz četrus skaļus “blīkšķus”. Viņiem bijusi tāda sajūta, it kā kaut kur ārā uz ielas “nogāztos smagi betona gabali”. Drīz pēc tam sabraukušas vairākas ugunsdzēsēju mašīnas un palīdzības dienesti, kas uzsāka glābšanas darbus.

LA.lv