Ekonomika
Bizness

FOTO: Kā “airBaltic” Pilotu akadēmijas pirmie studenti uzsāk mācības0

Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” pirmdien, 16. aprīlī, sākusi aviokompānijas nesen izveidotās “airBalticTraining” Pilotu akadēmijas studentu pirmās grupas studiju procesu. Pirmā 12 studentu grupa pēc pilna laika programmas pabeigšanas kļūs par “airBaltic” pilotiem, vēsta lidsabiedrība.

“airBaltic” izpilddirektors Martins Gauss norāda: „Šī ir vēsturiska diena ne tikai jaunajiem studentiem, bet arī “airBaltic”. Mūsu pašu Pilotu akadēmijas izveide ir nozīmīgs solis, lai nodrošinātu, ka vairāk Baltijas valstu pilotu nākotnē pievienosies mūsu lidsabiedrībai.”

“airBaltic” lidojumu vadības vecākais viceprezidents Pauls Cālītis skaidro: „Mēs esam pirmie, kas saņēmuši sertifikātu Integrētajam aviokompānijas transporta pilotu kursam Latvijā. Ir pasūtītas jaunas apmācību lidmašīnas un studijas ir sākušās. Līdz ar tālāko attīstību mēs turpināsim sniegt modernāko un profesionālāko izglītību mūsu studentiem. “airBalticTraining” Pilotu akadēmija ir vienīgā augsta līmeņa pilotu apmācību programma, kas nodrošinās darbu “airBaltic”. Mēs esam patiesi lepni atvērt pirmo Pilotu akadēmiju Latvijā un piedāvāt Baltijas studentiem kļūt par pilotiem.”

Pieteikšanās process “airBalticTraining” Pilotu akadēmijas rudens grupai sāksies 2018. gada jūnijā.

Februārī “airBalticTraining” no “Diamond Aircraft” pasūtīja trīs viena dzinēja “DA40 NG” apmācību lidmašīnas un vienu divu dzinēju “DA42-VI” apmācību lidmašīnu, kas paredzētas lidsabiedrības nesen izveidotajai “airBaltic Training” Pilotu akadēmijai. Līgums paredz “airBalticTraining” iespēju no “Diamond Aircraft” iegādāties vēl 11 lidmašīnas. Papildus tam “airBalticTraining” pasūtījusi arī “DSIM” lidošanas apmācības simulatoru. Plānots, ka lidmašīnu piegāde tiks uzsākta 2018. gada maijā.

Galerijas nosaukums
LA.lv