Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Kā filmā – Briedis aizsūta uz slimnīcu Glovacki un bildina draudzeni3


Sestdienas vakarā Mairis Briedis guva uzvaru gan cīņas, gan mīlas frontē.
Sestdienas vakarā Mairis Briedis guva uzvaru gan cīņas, gan mīlas frontē.
Foto: Ansis Ventiņš

Latvijas bokseris Mairis Briedis sestdien Pasaules boksa supersērijas pusfinālā “Arēnā Rīga” trešajā raundā nokautēja poli Kšištofu Glovacki, iegūstot Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem).

“Jūtos kā sapnī. Nevaru aptvert, kā tas sanāca. Laikam, pateicoties manai ģimenei gan mājās, gan komandā. Viņi atdod sevi visu un dara to no sirds,” laimīgs pēc uzvaras bija Briedis. “Jūtos fantastiski. Paldies komandai – esam izdarījuši lielu darbu, bet vārdos to vēl nespēju izteikt.”

Briedis supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu, kurš turpat Rīgā desmitajā raundā nokautēja amerikāni Endrū Tabiti.

Cīņas otrajā raundā pēc ieiešanas klinšā un sitiena saņemšanas pa pakausi Briedis pretiniekam iesita ar elkoni pa žokli. Par šādu gājienu latvietim tika atņemts viens punkts. “Tas bija speciāli, jo arī Glovackis man nesmuki iesita no muguras. Ja viņš būtu džentlmenis, es tā nedarītu. Līdz ar to es viņam atbildēju ar līdzīgu gājienu, lai liktu noprast, ka netīri boksēties nevajag,” skaidroja Mairis Briedis, bet supersērijas organizators Kalle Zauerlands piebilda, ka cīņas bija ļoti jaudīgas un abi pusfinālu zaudētāji bijuši spiesti doties uz slimnīcu veikt veselības pārbaudi.

Saistītie raksti

Pēc cīņas Mairis Briedis palūdza skatītājiem neaiziet un bildināja savu draudzeni Jūliju. Abu ģimenē aug trīs bērni, bet kopumā izcilais Latvijas bokseris ir piecu bērnu tēvs.

Briedis Pasaules boksa sērijas pusfinālā nokautē Glovacki
LA.lv