×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2017
Drukāt

FOTO: Kā izskatījās 2000 eiro mēnesī vērtie dzīvokļi Londonas izdegušajā “Grenfell Tower” kompleksā? (2)

1

Milzīgajā ugunsgrēkā Londonas Ziemeļkensingtonas rajonā trešdien izdegušajā dzīvokļu kompleksā “Grenfell Tower” gāja bojā 12 cilvēki, daudzi joprojām ir pazuduši, desmitiem ievainoti.

Resurss evening.standard.co.uk publicējis attēlus, kuros rāda, kā nesen atjaunotā ēka izskatījusies pirms traģēdijas.

Uzskata, ka ugunsgrēks sācies trešajā vai ceturtajā stāvā, ātri aprijot vienu dzīvokli pēc otra, liesmām un dūmiem brāžoties cauri ēkai.

1974. gadā celtajā “Grenfell Tower”, kas pieder Kensingtonas un Čelsijas vietējā padomi un kuru vada dzīvokļu īpašnieku biedrība, ir 120 dzīvokļi – gan sociāli mitekļi, gan privāti dzīvokļi.

Pagājušajā gadā kompleksā par vairākiem miljoniem mārciņu veikta kompleksa rekonstrukcija, tostarp torņa ārējā izskata modernizācija ar apšuvumu un logu nomaiņa.

Viens no divu guļamistabu dzīvokļiem ēkas 18. stāvā pagājušā gada beigās parādījās starp īres sludinājumiem par 1,971 mārciņām mēnesī.

Foto redzama dzīvokļa aprīkotā virtuve, atvērta plānojuma dzīvojamā istabā, abas guļamistabas, vannasistaba un atsevišķā tualete.

Sludinājumā dzīvoklis slavēts par tuvo atrašanās vietu Latimera ceļa metro stacijai un “labo siltumizolāciju.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Vacija,ka zino arstu laikraksts,ir mirusi vairak ka 3000 cilveku,kuri ir dzivojusi ” iepakotajas” majas,rezultata majas vairs neelpo, rodas sene kura apdraud,lielako tiesu,
  bernu un vecaku cilveku dzivibas.
  Ko par to saka SIA” Rigas namu parvaldieks” ipasnieks ?

 2. Iespejamajiem maju “siltinasu” upuriem : uzziniet vairak par 21.g.s. vienu no lielakajiem noziegumiem,maju siltinasana.Klick :Sondermüll an der Fassade.Der große Lüge von der Wärmedämerung. Ist Styropor bereits das neue Asbest ?
  Maju iepakosana ar veselibai kaitigo Styropor apdraud cilveku dzivibas.Ari Londonas Grenfell Tower ugunsgreks ir iepakosanas rezultats.
  Jebkurs iepakojuma atbalstitajs kurs no maju iepakosanas cer nopelnit miljonus ir noziedzinieks.
  Kas Latvija,seviski Riga,censas sakt iepakot majas ?

Draugiem Facebook Twitter Google+