×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. septembris, 2016
Drukāt

FOTO: Kā “Likteņa līdumniekos” aprakstītās Nārbuļu mājas izskatās šodien? (13)

Foto - Normunds ZutiņšFoto - Normunds Zutiņš

Sociālajā tīklā “draugiem.lv” ievērojām interesantu fotogaleriju, un tās autors Normunds Zutiņš laipni piekrita padalīties ar portāla “LA.lv” lasītājiem. Paldies!

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Vai kaads zin, kur šīs Nārbulju mājas atrodas?

  • Tie ir Kalnajaunemi un atrodas uz ceļa,starp Gaiziņkalnu un šoseju uz Cēsim no Madonas,vispār koordinātes mēs šovasar atradām inetā.Viegli atradām.Māja ir pamesta.

 2. Vai tur diez kāds tagad dzīvo? Varbūt ir pārdošanā?

 3. Tagad jau vispār nevienu nekas neinteresē. No novērojumiem, ja arī atbrauc kāds radinieks, tad visa atbraukusī ģimenīte kā viens sēž un cauru dienu baksta telefonu. Tad rodas jautājums, kāpēc vispār esi atbraucis, tad tupa sēdi savā dzīvoklī.

 4. Jā ļoti žēl,ka tādas mājas aiziet nebūtībā.Bet tas jau notiek daudzviet Latvijā ar vecajām mājām,tas jau nekas,kad privātīpašums,bet viņu nekopj,un viss aiziet bojā.Arī privātīpašnieki laikam nespēj vai negrib neko darīt.Pati šovasar biju lieciniece tādām vecām mājām Bauskas pusē,ļoti .ļoti žel,aiziet tā paaudze,kam tās mājas bija svētas,un jaunajiem tas vairs nav aktuāli.Tā.diemžēl šodienas Latvijas realitāte.

 5. rakstnieks aprakstīja,režisors uzņēm filmu-viss okey! Kurš gan būs tāds patriots ka ies tik dziļos laukos dzīvot?-Kur tur skola,veikali??Kādi piebraucamie ceļi?Miljonus vajag lai atjaunotu ja kādam būtu iedvesma

 6. Visa Latvija pie šādas valdīšanas aizies postā

  • Kāds sakars tur ar valdīšanu, tas ir privātīpašums un ar to jātiek galā pašam īpašniekam. Tā tikai bija komunismā, kad viss piederēja tautai.

   • Valdība ir izdarījusi visu iespējamo nelielo saimniecību iznīcināšanā, piespiedusi zemniekiem zemi izpārdot ārzemniekiem, pašus padzenot no valsts. Ir tāds vārdiņš – ekonomika. Un šo lauku ekonomiku veido vadība. Ja mazās saimniecības savu saražoto nedrīkst pārdot, tikai par pusvelti jāatdot uzpircējiem, nekāda dzīvošana, bērnu skološana, paaudžu nepārtrauktība nesanāk.

   • ar “visgudrā gudmenpapa” tupo un noziedzīgo lauku iztukšošanas politiku viss arī sākās- mazo saimniecību likvidācija, saimniekošanas apgrūtināšana visiem iespējamiem līdzekļiem mazajās lauku saimniecībās, laucinieku aizdzīšana no laukiem- tas bija viņa un visu nākamo politkretīnu kredo. Atbalsts tika un vēl joprojām tiek sniegts tikai “jaunajiem baroneļiem”, kas ar ķīmiju saindē zemi un ūdeņus, iznīdē visu dzīvo ar raundapiem un visādam citām “migluindēm”, nosaucot to par “viedo konvenciālo lauksaimniecību”. Laikam jau kāds viņiem par Latvijas iztukšošanu izcili labi maksā, jo diez vai ir iespējams būt patiešām tik truliem idiotiem, lai nesaprastu, kas tādejādi tiek nodarīts, kādas tam būs sekas pēc gadiem…

 7. Pie senčiem”līdumnieku” autors, laikazobs lēnām sagrauj “Nārbuļus” Viss likumsarīgi.

 8. Ehhhh….tāds skaistums iet bojā….

Draugiem Facebook Twitter Google+