×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. marts, 2016
Drukāt

FOTO: Longbords, jūra, bibliotēka – kā top Justa vizītkarte lielajai Eirovīzijai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vakar, 8.martā, Rīgā ieradās filmēšanas grupa no Zviedrijas, kura divu dienu garumā filmēs “Supernova 2016” uzvarētāja Justa Sirmā vizītkarti starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam, kurš šogad norisināsies Stokholmā, Zviedrijā.

Kā jau ierasts, dalībnieka vizītkarte tiek demonstrēta tieši pirms viņa uzstāšanās uz lielās Eirovīzijas skatuves. Tā ne tikai prezentē valsti, kuru pārstāv dalībnieks, bet arī viņu pašu, parādot viņa hobijus, intereses un radošo dzīvi.

Vakar Latvijas Televīzijas radošā grupa, kura maijā dosies uz Stokholmu kopā ar Justu, tikās ar “Camp David Films” pārstāvjiem, lai izrunātu vizītkartes ideju. Aktīvais darbs pie vizītkartes tapšanas, spītējot mainīgajiem laikapstākļiem, sākās šodien jau 6 no rīta, kad Justs un filmēšanas grupa tikās Latvijas Zinātņu akadēmijas skatu laukumā, lai uzņemtu vizītkartes pirmos kadrus. Tālāk viņu ceļš veda uz Nacionālo bibliotēku.

Zīmīgi, ka pavisam nesen Justs šeit pavadīja garas stundas, gatavojoties sesijas eksāmeniem. Dienas vidū filmēšanas grupa bija manāma arī Vecrīgā, kur Justs visai bieži mēdz muzicēt uz ielām. Tā kā viens no iecienītākajiem Justa hobijiem ir braukšana ar longborda dēli, arī šī nodarbe tika iekļauta Latvijas pārstāvja vizītkartē.

Garā filmēšanas diena noslēdzās pie jūras, kur tapa pēdējie vizītkartes kadri. Filmēšanas gala rezultātu varēs redzēt īsu mirkli pirms Justa kāpšanas uz lielās starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa skatuves Stokholmā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+