Sports
Hokejs

FOTO: Kalvītis, Koziols, Hārtlijs un Latvijas izlase uz Bratislavas ledus1


Bobs Hārtlijs (centrā) ar Latvijas hokeja stūresvīriem Aigaru Kalvīti un Viesturu Koziolu.
Bobs Hārtlijs (centrā) ar Latvijas hokeja stūresvīriem Aigaru Kalvīti un Viesturu Koziolu.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pirmdien Latvijas izlase pilnā sastāvā kāpa uz Bratislavas treniņarēnas ledus, kopā ar spēlētājiem to izmēģinot arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) galvenajiem vīriem – Aigaram Kalvītim un Viesturam Koziolam.

LHF prezidents un ģenerālsekretārs slidas kājās gan nevilka. Pirmdien notika tradicionālā izlases kopbildes fotosesija, kurā jāpiedalās arī vadībai, tāpēc abiem vīriem nācās doties uz ledus.

Kā jau šādās fotosesijās ierasts, bija arī jautrība, šoreiz galvenā “izklaidētāja” lomu uzņemoties Rihardam Bukartam, kurš sēžot uz krēsla veica nelielu goda apli.

Latvijas hokeja izlases kopbildes fotosesija.
Saistītie raksti

Pēc pagozēšanās fotokameru objektīvos, izlase jau ķērās pie rutīna sdarba, aizvadīja vairāk kā stundu ilgu treniņu. Uz ledus gāja visi, izņemot pirksta traumu guvušo Rodrigo Ābolu, kuram čempionāts jau beidzies. Savukārt no tiem, kas trenējās, kā pirmais uz ģerbtuvēm devās vārtsargs Elvis Merzļikins, kurš, ļoti iespējams, otrdien stāsies vārtos pret Itāliju.

Latvijas izlase turnīrā izcīnījusi vienu uzvaru divos mačos. Vispirms ar 5:2 tika uzveikta Austrija, bet pēc tam piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 1:3 pret Šveici. Tikmēr Itālijai pūrā ir divas smagas neveiksmes – 0:9 pret šveiciešiem un 0:8 pret zviedriem.

LA.lv