×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
24. oktobris, 2016
Drukāt

FOTO: Kamaniņu sportistiem spilgti iespaidi ekskursijā Nacionālajā bibliotēkā

IMG_20161024_133504

Latvijas kamaniņu sporta izlase pirmdien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā iepazīstināja mediju pārstāvjus ar gatavošanos jaunajai sezonai un pēc preses konferences devās ekskursijā pa izslavēto celtni. Jāteic, ka sportisti bija visai ieinteresēti bibliotēkas darbinieces stāstījumā un uzdeva arī vairākus āķīgus jautājumus. Piemēram, Kristers Aparjods, baudot lielisko skatu uz Rīgu no 11 stāva, vaicāja, cik metru augstumā mēs pašlaik atrodamies? Nesaņēmis precīzu atbildi, viņš ņēma talkā telefonu un noskaidroja, ka 68 metru virs jūras līmeņa. Pēteris Kalniņš ar pāris akordiem iemēģināja koncertzāles skatuvi un atzina – skanot labi.

Ekskursijā piedalījās olimpiskā medaļniece Elīza Cauce, viņas vecākā māsa Maija Tīruma, kura atgriezusies no darba Francijā un pievienojusies Latvijas izlases treneru kolektīvam, Oskars Gudramovičs, Pēteris Kalniņš, Kristers Aparjods, Riks Kristens Rozītis un galvenais treneris Kaspars Dumpis.

Latvijas labākā ekipāža brāļi Andris un Juris Šici šodien devās uz Dienvidkoreju, lai piedalītos 2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu trases homologācijā jeb iemēģināšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+