“Riga” futbolisti.

Latvijas futbola čempione “Riga” ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes spēlē “Skonto” stadionā ar 2:1 (1:1) pārspēja Polijas čempioni Glivices “Piast”, tādējādi pirmo reizi vēsturē iekļūstot šī turnīra trešajā kārtā.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Par mača varoni kļuva polis, “Riga” komandas rindās spēlējošais Kamils Biliņskis, kurš 83.minūtē iesita uzvaru nesošos vārtus. Viņš laukumā nāca uz maiņu, vien četras minūtes pirms precīzā sitiena.

Divu spēļu summā šajā duelī rezultāts bija neizšķirts 4:4, jo pirmajā mačā viesos rīdzinieki zaudēja ar 2:3. Tomēr Mihaila Koņeva trenētā Latvijas komanda tika tālāk, jo viesos guva vairāk vārtu nekā to spēja pretinieki.

Ceturtdienas uzvara ir divtik patīkama, jo “Riga” spēja atspēlēties no 0:1. Rezultātu 20.minūtē atklāja “Piast” spāņu pussargs Horhe Fēlikss, kurš izskrēja vienatnē pret rīdzinieku vārtsargu Robertu Ozolu, pārceldams viņam pāri bumbu.

Tiesa, jau sešas minūtes vēlāk Armands Pētersons ar izcilu tālsitienu no aptuveni 25 metriem trieca bumbu vārtu augšējā stūrī, panākot 1:1.

Uzvaras vārti tika gūti cīņas 83.minūtē, izceļoties Biliņskim, kurš pēc Denisa Rakela piespēles gar pašu vārtu līniju raidīja bumbu tukšā pretinieku cietoksnī.

"Riga" futbolisti uzvar Polijas vienību Glivices "Piast" UEFA Eiropas līgas spēlē

Pretinieki pēdējās minūtēs vēl centās glābt spēli, tomēr neveiksmīgi, tādējādi “Riga” pirmo reizi kluba vēsturē spēlēs UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, kur tiksies ar Somijas komandu Helsinku “HJK”, kas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā cieta neveiksmi pret Serbijas klubu Belgradas “Crvena Zvezda”.

Lai iekļūtu UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, ir jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.

LA.LV Aptauja

Cik tālu tiks "Riga" futbolisti UEFA Eiropas līgā?

• Apstāsies trešajā kvalifikācijas kārtā
  • Sasniegs izšķirošo kvalifikācijas kārtu
  • Iekļūs sacensību grupu turnīrā

“Riga” Čempionu ligas kvalifikācijas pirmajā kārtā savā debijā nespēja gūt vārtus pret Īrijas čempioniem “Dundalk” un divu spēļu summā piedzīvoja neveiksmi “pendelēs”. Tikmēr Glivices “Piast” pirmajā kārtā divu maču summā ar 2:3 piekāpās Baltkrievijas flagmanim Barisavas “BATE”. Tādējādi abas komandas sezonu turpina UEFA Eiropas līgā.