Kultūra
Teātris un kino

FOTO: Kaspars Roga labā sabiedrībā sagaida savas filmas “Meklējot Misteru Kauliņu” pirmizrādi0


Grupas "Prāta Vētra" bundzinieka Kaspara Rogas dokumentālās filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" pirmizrāde.
Grupas "Prāta Vētra" bundzinieka Kaspara Rogas dokumentālās filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" pirmizrāde.
Foto: Karīna Miezāja

Kinoteātrī “Forum Cinemas” trešdien, 8. maijā, pirmizrādi piedzīvojusi mūziķa, grupas “Prāta Vētra” bundzinieka un videoklipu režisora Kaspara Rogas debija kino – dokumentālā filma “Meklējot Misteru Kauliņu”.

Filmas galvenais varonis ir Kaspara labākais draugs Guntars Kļaviņš ar iesauku Kauliņš. 90. gados viņš bija finansists un baņķieris Latvijā, bet tagad jau 14 gadus dzīvo Āfrikā, Sjerraleonē, un darbojas dimantu biznesā. Bija laiks, kad viņš bija pazudis bez vēsts, atstājot par savu likteni neziņā pat vistuvākos cilvēkus.

Kaspars Roga apņemas noskaidrot, kur palicis Kauliņš, un pēc vairākiem gadiem atrod viņu Āfrikā, Sjerraleonē, kur Kauliņš ir sācis kārtējo bīstamo avantūru – dimantu meklēšanu.

“Līdz šim dimantu pasaule bijusi diezgan slēgta filmēšanas grupām, tomēr Kaspara Rogas draudzība ar Guntaru būs caurlaide uz līdz šim neredzētām lietām. Kaspars nav nejaušs stāsta varonis. Viņš vedīs mūs piedzīvojumā, labi pazīstot Guntaru un savulaik piesaistot daudzus dimanta biznesa finansētājus Latvijā. Diemžēl viņi visi savu naudu ir pazaudējuši. Arī Kaspars. Taču šis stāsts nebūs par naudu, bet par draudzību un lietām, kas ir daudz vērtīgākas par to, ko varam nopirkt veikalā,” raksta filmas veidotāji.

Filmas "Meklējot Mr. Kauliņu" pirmizrāde

Filma ir stāsts gan par Kauliņa atrašanu, gan viņa pretrunīgo personību, gan arī plašākā nozīmē – par cilvēka sapņiem un dzīves jēgas meklējumiem.

LA.lv