Ekonomika
Īpašums

FOTO: “KBO” nodod ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju projektā “Akācijas”0


Ekspluatācijā nodota trešā no četrām daudzdzīvokļu mājām projektā “Akācijas”
Ekspluatācijā nodota trešā no četrām daudzdzīvokļu mājām projektā “Akācijas”
Publicitātes foto, kolāža: "LA.lv"

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO” ir nodevis ekspluatācijā trešo daudzdzīvokļu māju projektā ”Akācijas”, Rīgā, Akāciju ielā 2C. Tajās kopā ir 162 dzīvokļi – ar vienu, divām un trīs guļamistabām, no 39 līdz 79 m² platībā.

Dzīvokļu cenas projektā ir sākot no 1660 EUR/m², un šobrīd rezervēti jau 30% no dzīvokļiem. Dzīvokļu rezervācija notiek arī ceturtajā mājā, ko plānots pabeigt jūnijā.

Nekustamo īpašumu attīstītāja “KBO” valdes loceklis Oskars Dzirnieks norāda, ka iedzīvotāju lielo interesi par nekustamā īpašuma iegādi, apliecina fakts, ka dzīvokļi tiek rezervēti vēl būvniecības stadijā.

“KBO” attīstītajos projektos līdz šim 30%-50% no īpašumiem tiek jau rezervēti, vēl pirms ēku nodošanas ekspluatācijā. Vislielākā interese par savu mājokli ir jaunajām ģimenēm, kam liels atbalsts aizvien ir “Altum” programma.

“Šobrīd, ņemot vērā novecojušo dzīvojamo fondu Rīgas mikrorajonos, ekonomiskās klases dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu un zemām uzturēšanas izmaksām, ir ļoti pieprasīti,” norāda O. Dzirnieks.

Dzīvokļi iedzīvotājiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām, kas piemērotas kā jaunajiem profesionāļiem, tā ģimenēm ar bērniem.
Trešā no četrām daudzdzīvokļu mājām projektā “Akācijas”

“Akāciju” projektēšanā ņemtas vērā aktuālākās pircēju vajadzības un mūsdienīgi tehnoloģiski risinājumi. Dzīvojamās mājas teritorijā ir autostāvvieta, velo novietnes un vairāki bērnu rotaļu laukumi.

Ērtākai saimniekošanai, pagrabstāvā katram dzīvoklim ir izvietotas noliktavas telpas.Tāpat šī projekta vajadzībām izbūvēts jauns piebraucamais ceļš no Jūrmalas gatves puses, kas aprīkots ar gaismekļiem, gājēju ceļu un gājēju pāreju.

Jaunajā daudzdzīvokļu projektā “Akācijas” kopumā būs četras deviņu stāvu mājās, kurās būs pieejami 216 individuālām vajadzībām piemēroti dzīvokļi. Plānots, ka pēdējā no četrām mājām tiks pabeigta jūnija sākumā.

Saistītie raksti

“KBO” ir nekustamo īpašumu attīstītājs ar saknēm Somijā. “KBO” savu darbību Latvijā uzsāka 2014.gadā, pārstāvot Somijas korporācijas Insinōōritaimisto Bertel Ekengren Oy nekustamā īpašuma projektus Latvijā.

Pirmais no “KBO” realizētajiem projektiem ir pieprasītie ekonomiskās klases daudzdzīvokļu nami “Imantas Ozoli” Rīgā. SIA “KBO” plānos jau tuvākajā laikā ir vairāku citu projektu attīstība Rīgā.
LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Pilnveidots ārvalstu valūtu skaidrās naudas pirkšanas un pārdošanas regulējums
6 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
18 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
50 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Tiesa Francijā noraida prāmja “Estonia” katastrofas upuru tuvinieku prasību
48 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VARAM: Rīgas domei būs jāskaidro līgums ar atkritumu apsaimniekotāju “Tīrīga”
1 stunda