Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
14. jūnijs, 2015
Drukāt

FOTO: komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums pie Torņakalna (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākums pie Torņakalna stacijas.

Svētdien, 14.jūnijā, cilvēki pulcējās uz piemiņas pasākumu Torņakalnā, kurš bija veltīts komunistiskā genocīda upuru piemiņai. Bija gan atmiņas, gan ziedi, gan asaras…

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Domāšanas dažādošanai, vajadzētu uzstādīt kādu Ryanair lidmašīnu.

    • Tāds mērglis! Salīdzināt piespiedu sadzīšanu saspiestos lopu vagonos un nedēļām ilgu mokošu kratīšanos uz ledainu tundru ar varbūt nepatīkamu, tomēr vairāk vai mazāk brīvprātīgu kāpšanu ērtā un siltā lidmašīnā, lai dotos kur? Ne jau, lai pāris gadus padzīvotu ledainā tundrā!

  2. kā vienmer nav šādos pasākumos, jo te nav kam demonstret savu pseidopatriotismu. no āriešiem tik mūrniece kam amats liek piedalities pārejie pazuduši.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (25)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+