Tehnoloģijas

FOTO: Konferencē atklāj jaunākās mākslīgā intelekta tehnoloģijas0

Publicitātes foto

Berlīnē notikušās pasaules inovāciju izstādes “IFA 2018” laikā uzņēmums “Samsung Electronics” iepazīstināja ar jaunākajiem sasniegumiem mākslīgā intelekta un lietu interneta (“Internet of Things”) jomās, portālam “LA.lv” pāstāstīja “Samsung Electronics” pārstāvji.

Kompānija prezentēja jaunus gudros produktus, kas ne vien atvieglos ikviena cilvēka sadzīvi, bet arī ietekmēs turpmāko tehnoloģiju tirgus attīstību.

“Samsung” ir paziņojis, ka ieguldīs vairākus miljardus dolāru operētājsistēmu, mikroshēmu un pakalpojumu uzlabošanā, kā arī izveidojis vairākus izpētes centrus visā pasaulē, lai strādātu pie mākslīgā intelekta, kas ir orientēts uz lietotāju un viņa dzīves uzlabošanu.

Nākamais solis augstākajai attēla kvalitātei – 8K izšķirtspēja

“Samsung” ir spēris lielu soli uz priekšu displeju attīstībā – 2018. gada “IFA” tika prezentēts “Samsung Q900R QLED 8K” izšķirtspējas televizors, kas būs pieejams četros izmēros: 65, 75, 82 un 85 collas.

8K ir līdz šim augstākās izšķirtspējas displejs, kas spēj radīt līdz pat 4000 nitu spilgtumu – standarts, ko izpilda lielāka daļa kino un filmu studiju, līdz ar to filmas varēs skatīties tieši tādā kvalitātē, kādu paredzējuši to veidotāji.

Televizors atbalsta arī ar HDR10+ krāsu kontrastu, lai jebkurš attēls izskatītos reālistisks un dzīvīgs.

Jaunais “Samsung Q900R” ir papildināts ar 8K “AI Upscaling” – patentētu tehnoloģiju, kas ar mākslīgā intelekta palīdzību uzlabo attēla un skaņas kvalitāti līdz 8K līmenim, neraugoties uz oriģinālā avota kvalitāti vai formātu.

Sadzīves tehnika ar izdomu

Globālās tendences liecina, ka cilvēki biežāk izvēlas gudrās tehnoloģijas un sagaida no tām arvien vairāk. Tāpat ir vērojams, ka virtuve kļūst par mājas sirdi un līdz ar to cilvēki vēlas, lai virtuves iekārtas darbotos kā gudrie palīgi ikdienas darbos.

Lai izpildītu mūsdienu cilvēka prasības, “Samsung” ir radījis plašu klāstu ar ierīcēm, kas papildinātas ar moderniem mākslīgā intelekta un lietu interneta risinājumiem.

Izmantojot ledusskapja skārienjutīgo ekrānu “Family Hub” kā kontroles paneli, ir iespējams vadīt arī citas ierīces, kas ar to savienotas.

Lietojot balss kontroles programmas “Bixby” vai “Voice ID”, var ātri un ērti iegūt sev nepieciešamo informāciju, savukārt “Family Hub’s Meal Planner” palīdz plānot ēdienreizes, piedāvājot lietotājam piemērotākās receptes.

“Dual Cook Flex” cepeškrāsns ar divām durtiņām un iekšēji atdalītu sistēmu sniedz iespēju gatavot divos dažādos režīmos, lai vienlaikus būtu gatavi gan cepumi, gan cepetis.

Veļasmašīna “Quick Drive” ir ievērojami uzlabojusi daudzu lietotāju ikdienu, ļaujot veļas mazgāšanai veltīt divreiz mazāk laika.

Veļasmašīna mazgāšanu veic divas reizes ātrāk, bet tikpat efektīvi kā mazgājot ilgāk, turklāt mākslīgā intelekta vadītā sistēma “Laundry Planner” ļauj sākt un apturēt veļas mazgāšanu lietotājam vēlamajā laikā.

Galerijas nosaukums
LA.lv