Latvijā
Rīga

FOTO: Krāsaini un aktīvi pilnā sparā rit Ostas svētki 0

Publicitātes foto

Lieli un mazi, ģimenes ar bērniem un iemīlējušies pārīši steidz baudīt krāsainos Ostas svētkus. Apmeklētāji nebeidz plūst uz “Roņu salām”, lai tiktu pie jūrnieka cienīgiem tetovējumiem un nobildētos ar svētku talismanu Matrozi Roni.

Vecrīgā svētku noskaņu nodrošina Ielas mūzikas diena, kurā valda dziesmas un dejas, bet abpus Rīgas kanālam pulcējušies “Kanāla regates” skatītāji un komandu atbalstītāji.

Vienlaikus spraigas cīņas pulcējušas skatītājus pie Kongresu nama, kur sācies Krastu mačs. Paralēli vairāki simti svētku apmeklētāju ķērušies pie Roņu salas uzdevumu risināšanas, lai varētu pretendēt uz TALLINK jūras kruīzu. Tas ir īpašs pārsteigums, ko Rīgas Brīvostas pārvalde sarūpējusi sadarbībā ar TALLINK.

Saistītie raksti

Roņu salas uzdevumu risināšanā nekas vēl nav nokavēts – lai pretendētu uz ceļojumu atliek vien būt aktīvam un apmeklēt katru no “Roņu salām”, izpildīt uzdevumus un piedalīsies izlozē, kurā piecas ģimenes vai draugu grupas četru cilvēku sastāvā laimēs TALLINK jūras kruīzu uz Stokholmu ar kuģi “Romantika” vai “Isabelle”. Viss notiek! Svētki turpinās!

Galerijas nosaukums
LA.lv